Nowa generacja piekarników Gorenje

Jesienią 2008 r. firma Gorenje wprowadziła na rynek sprzęt do gotowania najnowszej generacji.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowa generacja piekarników Gorenje

Najnowsze piekarniki Gorenje wyróżniają się niespotykanym kształtem wnętrza z nachylonym, łukowato wygiętym sklepieniem i zaokrąglonymi bocznymi ściankami. To nowatorskie rozwiązanie pozwala osiągnąć zaskakujące rezultaty pieczenia, możliwe dotychczas jedynie w piecu chlebowym. Ciepło we wnętrzu piekarników jest optymalnie rozprowadzane, co zapewnia równomierne pieczenie. Dzięki temu potrawy są jednocześnie soczyste i kruche, pieczywo jest miękkie, z doskonale zapieczoną skórką.

Opatentowano także system chłodzenia piekarnika, który sprawia, że pomiędzy urządzeniem a przylegającymi do niego meblami cyrkuluje chłodne powietrze zamiast gorącego. Z chłodzeniem związane jest również zgłoszenie patentowe - system chłodzenia drzwiczek. Oprócz tego opatentowano sterowane dotykowo elektroniczne zegary programujące, a także - nowe wzornictwo.

Oprócz innowacyjnych piekarników nowa generacja obejmuje także: kuchnie i płyty kuchenne. Wszystkie produkty utrzymane są w jednolitej stylistyce, dzięki czemu we wzajemnym powiązaniu tworzą harmonijną całość.

Nowa generacja sprzętu do gotowania wzbogacona jest o nowatorskie, przyjaźniejsze dla użytkownika i środowiska naturalnego, rozwiązania techniczne i funkcjonalne.