Nowa kawa ziarnista

Z myślą o prawdziwych miłośnikach kawy, eksperci Cafe Prima stworzyli dwie nowe kawy ziarniste - Primę Excellent

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Nowa kawa ziarnista
Nowe kawy to Crema i Primę Excellent Espresso. Połączenie ich wyrazistego smaku i intensywnego aromatu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Kawy te dostępne są w sprzedaży od połowy stycznia br.

Moc ZiarnaCafe Prima Excellent Crema i Cafe Prima Excellent Espresso to kawowe propozycje stworzone specjalnie dla tych, którzy cenią smak i aromat kawy zaparzonej ze świeżo zmielonych ziaren. Kawy te są kompozycją wysokiej jakości ziaren dwóch gatunków - Arabiki z plantacji Ameryki Środkowej i Brazylii oraz Robusty z upraw afrykańskich. Eksperci Cafe Prima, specjaliści w doborze i komponowaniu najlepszych gatunków kawy, stworzyli wyjątkową mieszankę o pełnym, delikatnym smaku i pobudzającym aromacie. Indywidualne cechy kawowych ziaren, wydobywane w czasie starannego procesu prażenia, łączą się ze sobą tworząc niepowtarzalną kompozycję.

Cafe Prima Excellent w wydaniu Crema


Każdy smakosz kawy wie, że największą przyjemnością, jest smak i zapach kawy, zaparzonej ze świeżo zmielonych ziaren. Jeśli więc i Ty picie kawy traktujesz jak prawdziwy rytuał, koniecznie wypróbuj nową ziarnistą Primę Excellent Crema. Bez względu na to, czy kawowy napar przygotujesz w tradycyjny sposób, w kafetierce czy też w ekspresie ciśnieniowym, zawsze uzyskasz ten sam głęboki smak i wyjątkowy aromat.

Cafe Prima Excellent w wersji Espresso


Miłośnicy intensywnych kawowych doznań wiedzą, że nie ma nic lepszego niż filiżanka pobudzającego, aromatycznego espresso. Sekretem idealnej małej czarnej, z gęstą aromatyczną pianką zwaną crema, jest odpowiednia kawa ziarnista. Prima Excellent Espresso to specjalna kompozycja ziaren, które poddane zostały unikalnemu procesowi prażenia. Dzięki temu możesz zaparzyć prawdziwe włoskie espresso we własnym domu. Intensywne, wyraziste, uwiedzie zmysły nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Nowe kawy dostępne są w innowacyjnych opakowaniach z zaworkiem - ziarna kawy trafiają do niego tuż po uprażeniu, a następnie są chronione przed dostępem powietrza z zewnątrz. Dzięki temu kawa Prima Excellent Crema oraz Prima Excellent Espresso tak długo zachowują świeżość i niezwykły aromat.

Teraz w zależności od Twojego nastroju i upodobania, możesz zaparzyć kawę ze świeżo zmielonych ziaren wybranej Cafe Prima Excellent na Twój ulubiony sposób.