Nowa kolekcja baterii kuchennych

Portugalska firma Cifial wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których liczy się jakość i niepowtarzalny styl, oferując nową, tegoroczną kolekcję baterii kuchennych.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nowa kolekcja baterii kuchennych
Dodatki sprawiają, że mieszkanie nabiera charakteru. Wie o tym wielu, ale tylko nieliczni stosują się do tej zasady, dbając o jakość materiałów wykończeniowych, takich jak np. baterie kuchenne bądź łazienkowe. Portugalska firma Cifial wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, dla których liczy się jakość i niepowtarzalny styl, oferując nową, tegoroczną kolekcję baterii kuchennych.

By sprostać wymaganiom dzisiejszego zapotrzebowania na artykuły luksusowe, nowoczesne i o najwyższej jakości, firmy tworzą coraz to lepsze, bardziej funkcjonalne i przypominające małe dzieła sztuki przedmioty. Wśród liderów z pewnością znajduje się portugalska firma Cifial, która w 2007 roku wprowadziła do sprzedaży nowe modele baterii kuchennych.

Nowe trendy w architekturze mieszkań sprawiają, że projektanci coraz częściej łącza kuchnię z pokojem dziennym. Moda na aneksy kuchenne cieszy się ogromna popularnością, ale skłania również do wnikliwej analizy wystroju połączonych wnętrz. W takim układzie widoczne dla gości stają się kuchenne sprzęty oraz zlewozmywak wraz z baterią. Dlatego tak ważne jest, by elementy te współgrały z wystrojem pokoju dziennego – co może sprawić pewien problem. Jeśli uda nam się znaleźć satysfakcjonująca nas baterię do zlewozmywaka, okazać się może, że nie pasuje ona do charakteru całości wnętrza. Niewiele bowiem marek posiada kilka wykończeń baterii. Takich kłopotów z pewnością nie napotkamy, jeżeli zdecydujemy się na baterie marki Cifial, która tworzy całe serie stylistyczne wraz z dodatkami w różnorodnych wykończeniach.

Nowe produkty marki Cifial to baterie kuchenne z serii Techno i Edwardian Highlands. Pierwsza, zaprojektowana przez Carlosa Aguiar, to symbol nowoczesności oraz stylistyki na najwyższym poziomie. To również połączenie designu z użytecznością. Wyciągana wylewka powoduje duże ułatwienie w manipulowanie baterią Techno nad dwukomorowym zlewozmywakiem. Funkcja ta ułatwia również mycie przedmiotów o niestandardowych wymiarach, np. bardzo wysokich. Baterie są dostępne w dwóch wykończeniach: chrom i stal szczotkowana.

Druga seria – Edwardian Highlands nawiązuje do stylu rustykalnego. Baterie te wyróżniają się od innych już na pierwszy rzut oka. Delikatne, oryginalne z pewnością nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat. Szczególnie sprawdzą się w mieszkaniach stylizowanych klasycznie, dworkach, domkach na wsi. Cechą charakterystyczną tej serii (i generalnie marki Cifial) jest dostępność baterii w kilku wykończeniach. Do wyboru mamy chrom, stal szczotkowaną, szary mosiądz, błyszczący mosiądz oraz nikiel.