Nowa linia lodówek Indesit

Oferta marki Indesit wzbogacona została o nową gamę zaawansowanych, niezwykle funkcjonalnych lodówek.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowa linia lodówek Indesit
Lodówki Iridium to urządzenia, które będą nie tylko ozdobą Twojej kuchni, ale i pomocą przy codziennym przygotowywaniu posiłków.

Nowoczesne lodówki w klasie A+


Nowe lodówki Iridium to odpowiedź na coraz większe wymagania konsumentów dotyczące funkcjonalności oraz efektywności. To także ukłon w stronę tych, którzy lubią rozsądnie planować domowe wydatki.
Teraz produkty spożywcze można przechowywać w lodówce jeszcze dłużej. System chłodzenia Total No Frost, dostępny w modelach NBAA 34 NF NX D* oraz NBAA 33 NF NX D, zapobiega tworzeniu się szronu w zamrażalniku, przez co nie trzeba go rozmrażać. Modele te zostały dodatkowo wyposażone w pionową kolumnę Multiflow, która zapewnia równomierne rozprowadzanie zimnego powietrza wewnątrz chłodziarki oraz pomaga przywrócić w niej właściwą temperaturę po zamknięciu drzwi. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom lodówki Indesit Iridium mogą poszczycić się klasą energetyczną A+, która gwarantuje oszczędność energii nawet do 25% większą niż lodówki w klasie A.


Unikalny system cyrkulacji powietrza w lodówce


Pure Wind Plus to system chłodzenia alternatywny do Total No Frost. Jest to unikalny patent firmy Indesit Company dostępny w modelu NBAA 13 V NX. Wyposażony w wentylator umieszczony na tylnej ściance lodówki, system ten optymalizuje cyrkulację zimnego powietrza i poziom wilgoci, pozwala także na szybsze obniżanie temperatury. A wszystko to dzięki specjalnemu filtrowi z jonami srebra, który dodatkowo oczyszcza powietrze oraz, co najważniejsze, pozwala na obniżenie poziomu bakterii aż o 70%. Pure Wind Plus to gwarancja lepszej ochrony żywności w najwyższej klasie energetycznej A+.

Innowacyjny wyświetlacz, intuicyjna obsługa lodóki


Indesit Iridium to nie tylko bogactwo funkcji i rozwiązań przyjaznych użytkownikowi,
to także unikalny design. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nowy, wyjątkowo praktyczny wyświetlacz, umieszczony na drzwiach lodówki. Prosty i łatwy w użyciu, został wyposażony
w wygodne przyciski, które pozwalają szybko włączyć odpowiedni program. Innowacyjny diodowy panel wskazuje na aktualny tryb pracy lodówki, pozwala także na ustawienie właściwej temperatury w jej wnętrzu oraz poinformuje o pozostawionych otwartych drzwiach lodówki specjalnym sygnałem dźwiękowym. Wyświetlacz ten to nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Opis najważniejszych funkcji wyświetlacza lodówki:

- Szybkie chłodzenie: to natychmiastowe schłodzenie produktów żywnościowych zaraz po włożeniu ich do lodówki. Za pomocą jednego przycisku można obniżyć temperaturę wewnątrz lodówki do wartości minimalnych. Po odpowiednim czasie urządzenie samo powróci do normalnego trybu pracy.
- Holiday: dzięki tej funkcji lodówka może być włączona nawet podczas dłuższej, wakacyjnej nieobecności. Temperatura
w komorze lodówki zostaje ustawiona na 12oC, a zamrażalnik pracuje w normalnym trybie - wszystko to przy minimalnym zużyciu energii.
- Szybkie mrożenie: pozwala na natychmiastowe obniżenie temperatury w zamrażalniku, aby w krótkim czasie zamrozić świeże produkty, zachowując przy tym ich walory smakowe. Po osiągnięciu właściwej temperatury należy ponownie wybrać przycisk funkcji, aby ją wyłączyć. Jeżeli jednak o tym zapomnimy, po odpowiednim czasie zamrażalnik sam powróci do początkowych ustawień.
- Eco: parametry są dobrane w taki sposób, aby oszczędność energii była maksymalna,
a produkty doskonale chronione.
- Bottle Chill: to szybkie schładzanie napojów w zamrażalniku. Funkcja umożliwia obniżenie temperatury przez czas odpowiedni do wychłodzenia butelki szampana. O tym, że napój jest już schłodzony poinformuje nas odpowiedni komunikat na wyświetlaczu.

Lodówki Indesit Iridium - dostępne modele lodówek:


Lodówka NBAA 34 NF NX D*
- cena: 2 899 zł
§ Total No Frost
§ Kolumna Multiflow
§ Hygiene Control
§ Zdolność zamrażania: 11 kg/24h
§ Funkcje: Super Cool, Super Freeze, Eco, Holiday, Bottle Chill
§ Flex Cool Box, pojemniki na lód Ice3, kratka na butelki
§ wymiary: 200 x 60 x 65,5 cm, pojemność całkowita brutto: 317 l.
§ Klasa: A+
§ kolor: Inox iridium

Lodówka NBAA 33 NF NX D - cena: 2 599 zł
§ Total No Frost
§ Kolumna Multiflow
§ Hygiene Control
§ Zdolność zamrażania: 11 kg/24h
§ Funkcje: Super Cool, Super Freeze, Eco, Holiday, Bottle Chill
§ Flex Cool Box, pojemniki na lód Ice3, kratka na butelki
§ Klasa: A+
§ wymiary: 187,5 x 60 x 65,5 cm, pojemność całkowita brutto: 290 l.
§ kolor: Inox iridium

Lodówka NBAA 13 V NX - cena: 1 899 zł
§ Pure Wind Plus
§ Hygiene Control
§ Zdolność zamrażania: 6kg/24h
§ kratka na butelki, pojemniki na lód Ice3
§ Klasa: A+
§ wymiary: 187,5 x 60 x 65,5 cm, pojemność całkowita brutto: 334 l.
§ kolor: Inox iridium