Płyty ceramiczne Hotpoint-Ariston

Hotpoint-Ariston to ekspert w dziedzinie rozwiązań w kuchni. Nowe płyty ceramiczne pomogą w codziennych obowiązkach domowych.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Płyty ceramiczne Hotpoint-Ariston

Płyty ceramiczne – innowacyjne i wygodne rozwiązania


Innowacyjne, oszczędne i bardzo estetyczne, płyty ceramiczne marki Hotpoint-Ariston zbudowane zostały z najwyższej jakości szkła i pierścieni grzejnych. Posiadają ergonomiczny rozkład pól grzejnych o różnych kształtach, rozmiarach i mocy, co zapewnia optymalne wykorzystanie całej przestrzeni płyty. To maksymalna wszechstronność, która ułatwi przygotowanie każdej potrawy na jednym z pól grzejnych: pojedynczym, podwójnym, potrójnym lub owalnym.
Najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie technik grzewczych dostępne w modelu KRO 742 TO Z umożliwiają korzystanie z urządzenia na wiele sposobów. Płyta ta, wyposażona w 9 poziomów mocy, posiada 4 pola grzewcze, w tym 1 owalne oraz 1 potrójne, co pozwala na dokładne dopasowanie do wybranego garnka. Pole Triple Ring, dzięki średnicy 28 cm i mocy 2700 W, jest idealne do dużych naczyń, natomiast pole Oval Ring to optymalne rozwiązanie w przypadku gotowania w naczyniach podłużnych. Cztery wskaźniki ciepła resztkowego pozwalają na bieżącą kontrolę stanu urządzenia. Pokazują poziom nagrzania wszystkich pól grzejnych, które były ostatnio używane, co zapewnia bezpieczeństwo oraz pozwala na wykorzystanie pozostałego ciepła do utrzymania temperatury przygotowywanych wcześniej potraw.

Płyty ceramiczne Hotpoint-Ariston - wyjątkowy design, łatwa obsługa


Gama nowych płyt ceramicznych marki Hotpoint-Ariston to nie tylko bogactwo funkcji i rozwiązań przyjaznych użytkownikowi, ale także unikalny design tak bardzo ceniony przez konsumentów. Stylistyka wykończenia urządzeń pozwala na wybranie modelu idealnie odpowiadającego oczekiwaniom. Płyty indukcyjne i ceramiczne mogą być wykończone szkłem, szkłem oszlifowanym, stalową ramką lub eleganckim stalowym profilem umieszczonym na przedniej części płyty. Ten szeroki wybór rozwiązań estetycznych pozwala na dopasowanie sprzętu do stylistyki każdej kuchni. A dzięki temu, iż płyty indukcyjne i ceramiczne czyści się niezwykle łatwo, mamy pewność, że będą nas zachwycać przy każdym spojrzeniu.
Estetykę nowych płyt Hotpoint-Ariston z linii Experience dopełniają efektowne panele Touch Control, które pozwalają na precyzyjną i niezależną regulację pól grzejnych. Wygodny, prosty i intuicyjny w obsłudze panel gwarantuje ergonomiczne użytkowanie i natychmiastowe wyświetlenie poziomu nagrzania każdego pola, a łatwe w obsłudze ikony gwarantują szybkie i dokładne ustawienie odpowiedniego poziomu mocy.

Dostępne modele płyt ceramicznych Hotpoint-Ariston:


KRO 742 TO Z - 2149 zł
KRO 642 TO Z - 2099 zł
KRO 642 TO B - 2099 zł
KRO 642 TO X - 2099 zł
KRO 642 D B - 1999 zł
KRO 642 D X - 1949 zł
KRO 642 D Z - 1999 zł
KRC 641 D B - 1849 zł
KRC 641 D X - 1349 zł
KRA 640 B - 1699 zł
KRA 640 C - 1149 zł
KRA 640 X - 1199 zł
KRM 641 D X - 1099 zł