Nowe atrakcyjne nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

  • 14

Katalog nagród Gotujmy z Nagrodami rozszerzył swoją ofertę o kilka nowych atrakcyjnych pozycji – dystrybutor do lodów włoskich, porcelanowa patera do ciast, kamień do pizzy oraz ciekawe książki!

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Nowe atrakcyjne nagrody w Gotujmy z Nagrodami!
Za wszystkie swoje aktywności otrzymujesz tzw. wirtuale, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Tu nie ma losowania! Jeśli jako pierwszy uzbierasz wystarczającą ilość wirtuali, wybierasz nagrodę a my wysyłamy ją do Ciebie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa - nagrody czekają!

Zobacz tabelę z wyceną poszczególnych aktywności >>>

Zajrzyjcie do katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami
!

Znajdziecie tam nowe atrakcyjne nagrody:Dystrybutor do lodów włoskich (domowy) 48860 – UNOLD. Od teraz przygotowanie ulubionych lodów w domu będzie przyjemnością! Łatwy i prosty w użyciu i czyszczeniu dystrybutor, z podwójną izolacją wkładu chłodzącego, który idealnie pasuje do zamrażarki. Pojemność 1,2 litra pozwala na przygotowanie nawet dużej ilości lodów, a dystrybutor ułatwia ich nakładanie.

Dostępna ilość: 3Porcelanowa patera z motywem kwiatów do ciast -  Patera z oferty marki DUO, pochodzi z serii SHABBY ROSES. Idealna do ciast i tortów. Średnica patery 25,5 cm. Ozdobiona wzorem drobnych szarych kropek na jasnym tle w połączeniu z motywem róż. Porcelanowa patera do ciast zapakowana jest w eleganckie pudełko, ozdobione tym samym motywem.

Dostępna ilość: 3


 
Kamień do pizzy – DUKA - PIZZA STONE – kamień jest świetnym rozwiązaniem do przyrządzania pizzy, chleba i innych wypieków. W trakcie pieczenie kamień absorbuje wilgoć z ciasta, dzięki czemu jest bardziej chrupiące, kruche. Kamień po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury długo trzyma ciepło, dzięki czemu skraca się znacznie czas pieczenia. W skład zestawu wchodzi - kamień do pizzy o średnicy 33 centymetry, stojak ze stali nierdzewnej i nóż do pizzy.

Dostępna ilość: 5Oryginalna książka wydawnictwa Pascal – Pyszne Chwasty, autorstwa Małgorzaty Kalemby – Dróżdż. W książce znajdziesz 137 przepisów na dania z chwastów – sałatki, zupy, tarty, makarony, pasty, sosy, koktajle, słodkości, konfitury. Książka uczy, jak wprowadzić do codziennego menu rośliny o ciekawych smakach i wartościowych składnikach.

Dostępna ilość: 4Ciekawa książka wydawnictwa Nasza Księgarnia - Kuchnia Słowian czyli o poszukiwaniu dawnych smaków -  książka autorstwa Hanny Lis i Pawła Lis. Autorzy książki jako pierwsi w Polsce podjęli się odtworzenia wczesnośredniowiecznych słowiańskich przepisów i smaków, bazując zarówno na własnych eksperymentach przeprowadzanych w Grodzisku Żmijowiska pod Kazimierzem Dolnym, jak i opracowaniach etnograficznych, historycznych, archeologicznych, botanicznych oraz tych z zakresu ziołoznawstwa.

Dostępna ilość: 5

Bądźcie aktywni, zbierajcie wirtuale i wymieniajcie je na wybrane przez siebie nagrody z katalogu!

Redakcja poleca: Wybierz Polkę Europejkę i zdobądź wyjątkowy zestaw książek! >>>