Nowe Nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

  • 9

Katalog nagród Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody. Znajdziecie w nim: wypiekacz do chleba Unold, komplety sztućców Ambition, patelnie firmy Gerlach, szybkowary Tefal oraz brytfanny.

         
ocena: 5/5 głosów: 9
Nowe Nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

Zajrzyjcie do katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami!

Znajdziecie tam nowe nagrody:

Wypiekacz do chleba Unold 68511

Wypiekacz do chleba Unold 68511 to urządzenie, które pozwala szybko upiec domowe pieczywo. Dzięki niemu przekonasz się, że pieczenie chleba może być niezwykle łatwe i przyjemne.

Parametry techniczne wypiekacza to: pojemność formy: 1,8 kg, moc: 700 W.  Wyposażony w funkcję opóźnionego startu, regulację stopnia przyrumienienia oraz dodatkową funkcję zagniatania ciasta. Wypiekacz w kolorze białym.

wypiekaczszybkowar

Szybkowar Tefal Secure 5 P2500732

Szybkowar Tefal Secure 5 P2500732 wyposażony został w 5-elementowy system zabezpieczeń, w tym specjalne zabezpieczenie przed otwarciem pokrywy w trakcie gotowania oraz silikonową uszczelkę. Dużym atutem modelu jest jego pojemność, wynosząca 6 litrów.

Urządzenie posiada 2 programy do gotowania. Pierwszy program przeznaczony jest do gotowania produktów delikatnych oraz warzyw. Drugi program będzie przydatny przy przygotowywaniu mięsa i produktów zamrożonych. Grube, 3-warstwowe dno zapewnia perfekcyjną dystrybucję ciepła oraz doskonałe rezultaty gotowania. Średnica zbiornika wynosi 22 cm, a dna 19 cm.
brytfannapatelnia

Patelnia z pokrywką Gerlach Harmony 484863

Wysokiej jakości patelnia Gerlach o średnicy 20 cm z pokrywką. Patelnia z nieprzywierającą powłoką ceramiczną. Patelnia w kolorze bordowym.

Brytfanna Florina Design Toscana

Brytfanna Florina Design Toscana to naczynie z odlewanego aluminium z nieprzywierającą powłoką ceramiczną. Gwarantuje wyjątkowy smak potraw.

Posiada wielowarstwowe dno (4,5mm), które zapewnia równomierne i szybkie nagrzewanie. Estetyczna rączka SoftTouch to połączenie wygody i bezpieczeństwa. Dodatkowo, brytfanna z linii Toscana posiada unikalną pokrywkę z systemem do aromatyzowania potraw. Dzięki temu, nawet niewyszukane danie uzyskuje niepowtarzalnego animuszu.

                sztućce

Komplety sztućców Ambition Prato 30 elementów 

Komplet sztućców 30-elementowy PRATO - Sztućce w stylu modern. Przepięknie harmonizują z zastawą stołową o nowoczesnym charakterze.

Sztućce wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości 18/8. Grubość 3,5-1,8 mm. Polerowanie włóknami agawy sprawia, że powierzchnia jest lśniąca. Prosta, ale niebanalna forma rączki dodaje elegancji.

oraz:

MinutnikPrzybory kuchenne   Przybory kuchenne