Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

  • 6

Katalog nagród Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody. Znajdziecie w nim - sandwicze Philips, automaty do gotowania jajek, zestawy młynków do przypraw oraz ciekawe książki.

         
ocena: 4/5 głosów: 9
Nowe nagrody w Gotujmy z Nagrodami!

Zajrzyjcie do katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami!
Znajdziecie tam nowe nagrody:


Sandwicze Philips - opiekacze do kanapek

Dzięki takiemu urządzeniu błyskawicznie przygotujesz pyszne i ciepłe kanapki. Opiekacz o mocy 820 W wyposażony jest w trójkątne płytki opiekające, które sprawiają, że składniki kanapki nie wypadają z jej wnętrza. Sandwicz Philips posiada łatwy w obsłudze system blokady. Dostępny jest w kolorze czarnym. Można go przechowywać w pozycji pionowej, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca.

                sandwicz do kanapek

Automaty do gotowania jaj SEVERIN 

Urządzenie, dzięki któremu przygotujesz jajka idealne. Elektryczny pomocnik o pojemności od 1 do 6 jaj. Poprzez sygnał dźwiękowy informuje o uzyskaniu przez jajka żądanego stopnia twardości. Dostępne w kolorze białym.

automat do gotowania jaj młynek elektryczny

Zestaw młynków do przypraw Russell Hobbs

Eleganckie, elektryczne młynki do przypraw. Wykonane ze stali nierdzewnej. Umożliwiają wybór grubości mielenia przyprawy. Obsługiwane za pomocą jednego przycisku. Pozwalają szybko wydobyć aromat pzypraw.

Książki:

- "Fotografia kulinarna dla blogerów"
- "Ujęcia ze smakiem. Kulisy fotografii kulinarnej i stylizacji dań"

fotografia kulinarna dla blogerów ujęcia ze smakiem

- "Fotografia kulinarna. Od zdjęcia do arcydzieła"
- "Kevin sam w... kuchni"

od zdjecia do arcydzieła kevin sam w kuchni

Książki, w których znajdziesz cenne informacje na temat fotografii kulinarnej. Dowiesz się m.in. jak wybrać sprzęt do fotografowania pyszności, jak oświetlić posiłek i jak planować kompozycję.

W książce "Kevin sam w... kuchni" znany prezenter i artysta kabaretowy przybliża tajniki kuchni angielskiej.

Zachęcamy do aktywności i do dodawania przepisów, dzięki którym zdobędziecie dodatkowe wirtuale. Zdobyte wirtuale będziecie mogli wymienić na atrakcyjne nagrody!