Nowe marynaty Appetita

Kto z nas nie lubi kruchych i soczystych pieczeni, których niezwykły aromat unosi się po całym domu?

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Nowe marynaty Appetita
Aby mięso przeobraziło się w smakowitą i aromatyczną pieczeń warto je wcześniej zamarynować. Dla wytrawnych smakoszy dobrze przyrządzonych potraw mięsnych marka Appetita przygotowała niespodziankę. Są nią gotowe Marynaty do mięs, które z pewnością ułatwią przygotowanie mięsnych rarytasów.

Od dawna marynowanie stanowiło doskonały sposób na kruszenie i dodawanie smaku różnym rodzajom mięsa. Każda dobra gospodyni wie o tym, że mięso, które przed właściwym przyrządzeniem zamarynujemy, zyska niezwykłe walory smakowe. Nic tak nie poprawi smaku ulubionych pieczeni czy steków, jak dobrze przygotowana marynata. Do jej sporządzenia potrzebować będziemy płynu, takiego jak ocet, wino czy oliwa oraz odpowiednich przypraw.

Aby przygotowanie pysznego mięsa stało się niezwykle proste warto sięgnąć po marynaty Appetita. Są uniwersalne, dzięki czemu mogą być stosowane do różnego rodzaju mięs. Zawierają starannie dobrane mieszanki aromatycznych przypraw, które sprawią, że mięsa zyskają odpowiedni smak. Wystarczy, że przed przyrządzeniem zamarynujemy mięso w wybranej przez nas mieszance.

Od dawna marynowanie stanowiło doskonały sposób na kruszenie i dodawanie smaku różnym rodzajom mięsa.

Każda z marynat sygnowanych marką Appetita charakteryzuje się inną, charakterystyczną kompozycją przypraw. Marynata klasyczna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących smak „dobrze zamarynowanego” mięsa. Dla smakoszy potraw o zdecydowanym korzennym aromacie warto polecić Marynatę staropolską, która nada mięsom specyficzny smak dawnych pieczeni. Nie ma to, jak smak polskiej tradycji. Amatorów dań wyrazistych na pewno ucieszy Marynata pikantna z dodatkiem chilli. Dzięki niej mięso zyska zdecydowany, pikantny charakter. Pośród takiego wyboru, każdy smakosz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Marynaty to również doskonały sposób na przygotowanie smakowitości z rusztu. Zamarynowane mięsa mogą okazać się prawdziwym rarytasem przyjęć przy grillu.