Akcja promocyjna ZELMER - "Testuj zdrowo"!

Nowa akcja promocyjna ZELMER "Testuj zdrowo" - kup blender i przetestuj go przez 100 dni!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Akcja promocyjna ZELMER - "Testuj zdrowo"!

Bardzo duże tempo życia i związany z tym brak czasu coraz częściej uniemożliwiają przygotowywanie zdrowych i świeżych potraw, a tym samym trudniej utrzymać nam zbilansowaną dietę. Dlatego też Zelmer przygotował specjalną promocję, chcąc zachęcić wszystkich do korzystania z porcji świeżych owoców i warzyw każdego dnia.

Nowoczesne blendery marki Zelmer to wyjątkowe i niezawodne urządzenia, które przydadzą się w każdej kuchni. Cechą szczególną blenderów jest ich wielofunkcyjność – jedno urządzenie zastępuje kilka urządzeń AGD oferując możliwość miksowania zdrowych zup, ubijania białek, a nawet kruszenia lodu.

Liczne przystawki pozwalają zwiększyć ilość funkcji, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz dopracowany design, nagradzany prestiżowymi tytułami, czynią z blenderów Zelmer niezastąpionego kuchennego pomocnika w naszych staraniach o zdrowie i urodę. Z blenderem Zelmer przygotowanie świeżych, odżywczych dań i pełnych witamin koktajli nie będzie ani czasochłonne ani trudne – stanie się zabawą.

W promocji „Testuj Zdrowo” wystarczy zakupić blender ręczny lub stojący z oferty Zelmer. Jeżeli zakupiony produkt nie spełni oczekiwań klienta może on dokonać jego zwrotu w ciągu 100 dni od daty zakupu i otrzymać zwrot pełnej kwoty, za którą kupił produkt .Aby odesłać blender wystarczy wypełnić zgłoszenie zamieszczone na stronie www.testujzdrowo.pl, dołączyć do niego oryginał dowodu zakupu (paragon, faktura VAT lub rachunek) i zwracany produkt, po czym wysłać wszystkie wymienione elementy paczką na adres organizatora.

Promocja potrwa od 11 czerwca 2012 roku do 31 sierpnia 2012 r.

Wsparta jest specjalnie stworzoną stroną www.testujzdrowo.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o Promocji.