Nowe nagrody w katalogu Gotujmy z Nagrodami!

  • 10

W katalogu nagród Gotujmy z Nagrodami pojawiło się kilka nowych akcesoriów. Sprawdź, czy któregoś z nich nie potrzebujesz w swojej kuchni!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Nowe nagrody w katalogu Gotujmy z Nagrodami!
Aktywność na Gotujmy.pl popłaca! Uzyskane wirtuale możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Jeśli na swoim koncie masz wystarczającą ilość wirtuali, zamień je na przydatne akcesoria kuchenne!

Zobacz tabelę z wyceną poszczególnych aktywności!

Zachęcamy do przejrzenia katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami!

W katalogu tym pojawiły się następujące przedmioty:

wyciskarka do cytrusów

1. Wyciskarka do cytrusów UNOLD

Świeżo wyciskane soki mają wiele wartości odżywczych. Od dziś możesz codziennie fundować sobie solidną dawkę witamin! Do tego celu wystarczy Ci funkcjonalna wyciskarka do cytrusów UNOLD. Smaczny sok z pomarańczy i limonek uzyskasz w zaledwie kilka chwil. Niewielki rozmiar, stabilna konstrukcja oraz dodatkowe akcesoria podnoszą komfort użytkowania sprzętu.

Ilość:1
Cena: 2980 wirtuali
patelnia ceramiczna
2. Patelnia ceramiczna Moneta

Nowoczesna patelnia z genialną powłoką CERAMICA®. Jeśli chcesz, by przygotowywane przez Ciebie potrawy nie traciły witamin i minerałów, zdecyduj się na tę patelnię! Jej dodatkowy atut to wskaźnik oszczędności energii, który pozwala utrzymać stałą temperaturę smażenia. Patelnia Moneta pozostanie funkcjonalna na lata!

Ilość: 2
Cena: 2980 wirtuali

zestaw do spaghetti

3. 5-częściowy komplet do spaghetti firmy HEYWOOD

Chcesz, by nie tylko jedzenie spaghetti, ale też jego przygotowanie stało się prawdziwym rytuałem? Zaopatrz się w doskonały komplet do spaghetti firmy HEYWOOD. Przekonaj się, ile satysfakcji i radości sprawi Ci gotowanie makaronu. Nabierak do spaghetti, miarki do makaronu, chochla, tarka do sera oraz próbnik sprawią, że bez problemu zrobisz spaghetti idealne.

Ilość: 3
Cena: 2000 wirtuali

Mamy nadzieję, że wśród przedstawionych nagród znajdziecie coś dla siebie. Zachęcamy do aktywności na Gotujmy.pl, zbierania wirtuali i wymieniania ich na nagrody!