Nowości w katalogu Gotujmy z Nagrodami!

  • 14

Z przyjemnością informujemy, że w katalogu nagród Gotujmy z Nagrodamiu znajdziecie kilka nowych propozycji! Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Nowości w katalogu Gotujmy z Nagrodami!
Za wszystkie swoje aktywności otrzymujesz tzw. wirtuale, które możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Tu nie ma losowania! Jeśli jako pierwszy uzbierasz wystarczającą ilość wirtuali, wybierasz nagrodę, a my wysyłamy ją do Ciebie. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa - nagrody czekają!

Zobacz tabelę z wyceną poszczególnych aktywności!

Zajrzyjcie do katalogu nagród konkursu Gotujmy z Nagrodami!

Oto nowe pozycje, które znajdziecie w katalogu:

Moździerz Bruno


1. Moździerz Bruno

Wysokiej jakości moździerz wykonany z granitu, niezbędnik miłośników gotowania! Przekonaj się, że rozcieranie świeżych lub suszonych ziół naprawdę może być przyjemne, a rozdrabnianie ziarnistych przypraw nie musi pozostawiać grudek!

Ilość: 3 sztuki
Cena: 1400 wirtualiSzklany pojemnik na słodycze
2. Szklany pojemnik na słodycze Sweet Home

W tym efektownym słoiku każda słodkość będzie prezentować się znakomicie! Nie tylko ozdobi kuchenną półkę ale pomoże utrzymać świeżość Twoich ulubionych łakoci! Pojemność 1800 ml.

Ilość: 10 sztuk
Cena: 600 wirtuali


Forma do muffinek Synthia
3. Forma do muffinek Synthia

Nie ma nic lepszego niż domowe muffiny! Przygotuj je w wysokiej jakości metalowej formie pokrytej przyjazną środowisku powłoką ceramiczną. Forma na 12 sztuk.

Ilość: 10 sztuk
Cena: 800 wirtuali
Forma do tarty Synthia
4. Forma do tarty Synthia

Wysoka jakość i elegancki design. Wytrzymała i odporna forma, która nie wymaga użycia papieru do pieczenia ani smarowania tłuszczem dzięki specjalnej powłoce ceramicznej!

Ilość: 10
Cena: 600 wirtuali
 

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje przypadną Wam do gustu! Bądźcie aktywni, zbierajcie wirtuale i wymieniajcie je na wybrane przez siebie nagrody! Zapraszamy!