Nowe nagrody w konkursie Gotujmy z Nagrodami!

  • 5

Z przyjemnością informujemy, że katalog nagród Gotujmy z Nagrodami rozszerzył swoją ofertę o nowe pozycje. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Nowe nagrody w konkursie Gotujmy z Nagrodami!
Przypominamy, że za swoje aktywności na Gotujmy.pl otrzymujesz "wirtuale", które możesz wymieniać na nagrody. Tu nie ma losowania! Jeśli jako pierwszy uzbierasz wystarczającą ilość wirtuali, po prostu wybierasz sobie nagrodę, a my wysyłamy ją do Ciebie! Co miesiąc rozdajemy 3 nagrody główne. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, nagrody czekają!

Więcej o konkursie >>>

Zobacz za jakie aktywności dostaniesz wirtuale >>>

Co znajdziecie w katalogu nagród:

Szklany zestaw do grzanego wina

Zestaw: szklany słój oraz 4 szklane kubki z uchwytem. Słój wyposażony jest w dozownik, który został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Pojemność 5 litrów. Kolor czerwony. Pojemność szklanych kubków 400 ml.

sztuk: 3
wirtuale: 3200


              Zestaw do grzańca

Biały czajnik ceramiczny

Czajnik ceramiczny z pięknym, marmurowym wzorem. Nie nagrzewa się, posiada obrotową podstawę, zgrabny włącznik oraz pokrywę z poręcznym uchwytem. Szybko podgrzewa wodę i automatycznie się wyłącza. Idealnie nadaje się do codziennego użytku. Pojemność 1,5 litra. Kolor biały.

sztuk: 5
wirtuale: 2400


Czajnik ceramiczny

Kamionkowy zestaw do grzanego wina

Zestaw: kamionkowy dzbanek oraz 4 kubki z napisem "grzane winko".  Pojemność dzbanka 1,5 litra. Pojemność kubków 250 ml. Kolor brązowy.

sztuk: 5
wirtuale: 1900


Zestaw do wina

Patera ceramiczna "Bolesławiec"

Bardzo elegancka i stylowa patera, która rozwiązuje nam odwieczny problem z podaniem różnorakich słodkości.
Idealna do robienia efektownych zdjęć kulinarnych. Uwaga! Nadruk może różnić się od tego, który widać na zdjęciu.

sztuk: 2
wirtuale: 2200


Patera

Foremki do ciasteczek LUDZIK

Metalowe foremki do ciastek w kształcie ludzików w 3 rozmiarach. Idealne do wykrawania ozdobnych pierników i ciasteczek.

sztuk: 10
wirtuale: 200


Foremki do ciastek

Metalowa praska do ziemniaków

Praktyczna i funkcjonalna prasa do ziemniaków. Odpowiednia budowa urządzenia sprawia, że nie trzeba używać dużo siły i ugniatanie warzyw nie jest męczące. Kolor biały.

sztuk: 5
wirtuale: 400


Praska do ziemniaków

Prostokątna blacha do pieczenia

Czarna, prostokątna blacha do pieczenia z rantem, którą wykonano z wysokiej jakości stali węglowej oraz pokryto powłoką nieprzywierającą. Rozmiar 42 x 29 cm.

sztuk: 10
wirtuale: 400


Blacha do pieczenia

Patelnia ceramiczna

Ceramiczna patelnia do naleśników. Produkt można stosować zarówno na kuchenkach gazowych, jak też na ceramicznych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Rozmiar 28 cm.

sztuk: 6
wirtuale: 680


Ceramiczna patelnia


Zdjęcia pochodzą z www.garneczki.pl