Nowe produkty marki Mieszko

Zobacz nowe produkty marki Mieszko: biszkopty z galaretką, markizy, czekoladki familijne, cukierki malinowe oraz truskawkowe pianki.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Nowe produkty marki Mieszko
Grupa Mieszko jest producentem i dystrybutorem słodyczy cenionych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Grupę Mieszko tworzą trzy spółki -  Mieszko S.A., Vilniaus Pergale oraz Lider Artur. Główne kategorie reprezentowane w portfelu firmy to praliny, tabliczki, cukierki, ciastka oraz wafle. Firma dysponuje pięcioma zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w Warszawie, Raciborzu, Radzyniu Podlaskim oraz w Wilnie; liczba zatrudnionych pracowników przekracza  1 350 osób.

Kluczowe marki Grupy Mieszko to brandy parasolowe produktów czekoladowych Mieszko i Pergale, brandy indywidualne Amoretta, Chocoladorro, Cherrissimo, Michaszki, Trufle, Marcepan, Choco Amore, marka cukierków musujących dla dzieci Zozole, a także sygnująca grupę ciastek marka Artur.

Spółka Artur od kilkunastu lat produkuje znane i lubiane ciasteczka. Od lipca 2011 firma jest częścią Grupy Kapitałowej Mieszko, a brand Artur, zgodnie z nową strategią marketingową,  marką parasolową dla całego asortymentu ciastek (pieczywa cukierniczego).

Obecnie spółka prowadzi prace nad szeroką przebudową asortymentu, obejmującą zarówno wprowadzenie zupełnie nowych produktów, jak również odświeżenie obecnego asortymentu (z naciskiem na poprawę jakości, uatrakcyjnienie szaty graficznej opakowań).


Owocami tych zmian są nowe propozycje produktowe, które właśnie trafiają na półki sklepowe.

I. Gracje Orange i Gracje Cherry to nowe biszkopty z galaretką pomarańczową lub wiśniową. Delikatny biszkopt oraz galaretka z sokiem owocowym nadają produktom niepowtarzalny smak.

II. Ciasteczka Twins to nowe markizy
- dwa chrupiące herbatniki przełożone kremem, w dwóch interesujących smakach: 
- Twins Coco&Cream o smaku śmietankowym, posypane kokosem.
- Twins Crunchy Nuts z kremem orzechowym,  posypane chrupiącymi orzeszkami.

Wszystkie produkty zapakowane w atrakcyjne (jaskrawa, pełna życia kolorystyka) i funkcjonalne (produkt umieszczony w plastikowej tacce, gotowy do podania) opakowania.

III. Michaszki Duo to kolejna nowość w gamie czekoladek familijnych. To połączenie dwóch smaków w jednej czekoladce! Michaszki w dwóch smakach? Tak, dwie warstwy nadzienia w czekoladce to tylko możliwe z firmą Mieszko!

Michaszki Duo to tradycyjna czekoladka z podwójnym nadzieniem z orzechów arachidowych oblana ciemną czekoladą. Czekoladka posiada dwie warstwy nadzienia gdzie jedna warstwa to tradycyjna kakaowa a druga biała. Jest to innowacyjne połączenie smaku białego i ciemnego Michaszka.

IV. Mieszko - Malinki
Tradycyjne cukierki zawsze znajdą swoich miłośników czy to wśród amatorów słodyczy czy wśród osób spożywających słodycze sporadycznie. Lecz nie jest to wcale powód żeby ich nie dopieszczać. Firma Mieszko – producent dobrze znanych konsumentom  landryn Miętowych, Owocowych i Lodowych odświeża grafikę swoich landrynkowych torebek.

Malinki to cukierki o malinowym smaku wyróżniające się nie tylko dodatkiem soku malinowego i naturalnymi barwnikami, ale także niesamowitą formą cukierka. Landrynka w kształcie owocu maliny o soczystym malinowym smaku, to dopiero gratka dla łasucha!

V. Zozole Sponge – pianki sześciokrotnie nadziewane

Kolejną zaskakującą nowością od Zozoli są truskawkowe pianki w kształcie pasków. Znani bohaterowie, pyszne owocowe smaki, nietypowe kształty słodyczy można znaleźć w każdej zozolowej paczce. Tym razem przedstawiamy Zozole Sponge - lekkie, truskawkowe, puszyste i… nadziewane! Jak udało się je nadziać aż sześć razy? Tę kwestię pozostawiamy do sprawdzenia wszystkim ciekawskim łasuchom.

Informacja prasowa