Nowoczesny grill stołowy

By przekonać się, że lato może trwać cały rok wystarczy spróbować steków, hamburgerów, kiełbasek i innych przysmaków z nowoczesnego grilla stołowego firmy Philips...

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Nowoczesny grill stołowy
Letnie słoneczne dni i czas urlopów sprzyjały spotkaniom towarzyskim przy żarzących się węgielkach z grilla. Ze smakiem oczekiwaliśmy na szaszłyki, polędwiczki, warzywa czy ryby przyrządzone na działce. Pzrez większą część roku pogoda jednak nie zachęca do spotkań na świeżym powietrzu. Nie musi to jednak oznaczać końca takich przyjemnych chwil. Przedłużymy je dzięki równie smacznym daniom, ale przygotowanym już w domu, na grillu stołowym Philips HD 4427.

By przekonać się, że lato może trwać cały rok wystarczy spróbować steków, hamburgerów, kiełbasek i innych przysmaków z nowoczesnego grilla stołowego firmy Philips. Taki posiłek będzie miłym dodatkiem np. podczas spotkań z przyjaciółmi połączonych z oglądaniem wakacyjnych zdjęć.

Nowoczesny grill stołowy - smaczne grillowanie bez tłuszczu…


Grill HD 4427 przygotowuje dania w krótkim czasie dzięki wysokiej mocy wynoszącej 1850 W. Jego zróżnicowana powierzchnia grzejna sprawia, że urządzenie jest niezwykle uniwersalne – można równocześnie grillować i smażyć, a tym samym przygotować pełny posiłek. Umożliwia to także wystarczająco duża powierzchnia grzejna. Urządzenie sprawdzi się więc nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień. Przygotowanie obiadu nie będzie już tak skomplikowane. Wystarczy położyć kilka steków na płytę, a zdrowy posiłek będzie gotowy w kilka minut. Do jego przygotowania nie będziemy potrzebować ani grama tłuszczu, bowiem płyta opiekająca posiada specjalną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Ponadto zainstalowany w urządzeniu regulowany termostat pozwala na dostosowanie temperatury do rodzaju żywności.

Nowoczesny grill stołowy - bez dymu…


Grillowanie w domu z nowym grillem stołowym Philips oznacza, że w naszym mieszkaniu nie będzie wydzielał się dym - urządzenie posiada specjalny zbiornik z wodą i podczas przyrządzania posiłków to właśnie do niego dostają się okruszki jedzenia i tłuszcz.

Nowoczesny grill stołowy Philips - komfortowo

 

Wszystkie elementy urządzenia, prócz termostatu, można myć w zmywarce, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że z powodzeniem zmieści się on w kuchennej szafce.

Najważniejsze parametry grilla stołowego Philips HD 4427:

 
Moc 1850 W umożliwia szybkie przygotowanie jedzenia
Zbiornik wody umożliwiający grillowanie bez dymu
Wydzielona część do smażenia umożliwia jednoczesne przygotowanie różnych dań
Płyta opiekająca z powłoką zapobiegającą przywieraniu
Regulowany termostat umożliwiający dostosowanie temperatury do rodzaju żywności
Zintegrowany element grzejny zapewnia równomierne opiekanie
Wbudowany w termostat wyłącznik zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo
Nienagrzewające się uchwyty
Przewód sieciowy o długości 1 m

Sugerowana cena grilla HD 4427 stołowego Philips– 299 zł