Nowoczesny sprzęt AGD dla aktywnych

Nowoczesny sprzęt domowy, prosty w obsłudze i oszczędny dopasuje się do rytmu twojego życia.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowoczesny sprzęt AGD dla aktywnych
Dziś większość z nas żyje w bardzo szybkim tempie. Dodatkowe minuty zaoszczędzone przy wykonywaniu codziennych czynności to w ciągu roku możliwości inwestycji nawet kilkudziesięciu godzin np. w swoje hobby. Jak to zrobić? Szukaj nowoczesnego sprzętu domowego, prostego w obsłudze i oszczędnego, który dopasuje się do rytmu twojego życia.
1. Codzienne pranie to zdecydowana strata czasu. Program ,,Koszule” obecny w pralce Maxi Top to rozwiązanie, które umożliwia w rekordowo szybkim czasie 35-ciu minut wypranie tygodniowego zestawu 6-ciu koszul przy zachowaniu najlepszych parametrów jakości prania. Zaskakująco duża pojemność wsadu – 7 kg pozwala ,,na raz” wrzucić pranie z całego tygodnia. Wracając z treningu wykorzystaj specjalny program ,,Sport”, idealny do delikatnych włókien oddychających tkanin sportowych ubrań.

2. Prasowanie nie należy do najprzyjemniejszych czynności. W czasie, kiedy suszarka Alycione z funkcją prasowania parowego już prasuje twoje ubrania, ty możesz zająć się przygotowaniem szybkiego posiłku. Po wieczorze spędzonym w pubie wybawieniem jest funkcja odświeżania, która pozbędzie się z ubrań zapachu dymu papierosowego, bez konieczności ich prania.

3. Kolację przygotujesz w ekspresowym tempie na płycie indukcyjnej IDI64 S. Wyposażona w innowacyjny panel sterowania Cyclic, z okrągłym dotykowym sliderem, wzorowana jest na konstrukcji iPod’a. Opiera się on na podobnej technice sterowania - wystarczy przesuwać palec w kierunku wskazówek zegara lub przeciwnym, aby zwiększyć lub zmniejszyć moc grzania, czy czas gotowania. Połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanych funkcji to nieoceniona pomoc domowa dla wszystkich aktywnych i zabieganych.