Sekrety przechowywania w kuchni

Systemy do przechowywania firmy Elfa to pomysł na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w tych częściach domu, w których szczególnie trudno o porządek.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Sekrety przechowywania w kuchni
Kuchnia jest często centralnym pomieszczeniem w domu. Tam spożywamy rodzinne posiłki, przyjmujemy gości a często także spędzamy wolny czas. Bez względu na ilość i wiek domowników, kuchnia jest miejscem często wykorzystywanym i warto zadbać, aby była urządzona elegancko i praktycznie. Przy tworzeniu systemów do przechowywania firma Elfa opiera się na podobnych zasadach, jak w gotowaniu. Podstawą jest zawsze wysoka jakość składników, połączonych z troską o komfort i bezpieczeństwo oraz przyprawionych wyobraźnią i poczuciem smaku.
Systemy do przechowywania firmy Elfa to pomysł na wygospodarowanie dodatkowego miejsca w tych częściach domu, w których szczególnie trudno o porządek - garderobie, kuchni lub łazience. W zależności od ilości miejsca i kształtu pomieszczenia, kosze i półki można dowolnie ze sobą zestawiać, optymalnie wykorzystując przestrzeń. Eksperci firmy Elfa codziennie pracują nad praktycznymi rozwiązaniami, możliwymi do zastosowania w różnych typach pomieszczeń. Dzięki temu systemy Elfa mogą być zarówno funkcjonalnym wypełnieniem przestrzeni w już istniejących szafkach, jak i efektownym, wolnostojącym schowkiem. Systemy nie wymagają specjalnego sprzętu do montażu ani technicznych umiejętności, a moduły można dostosować do potrzeb domowników i możliwości domowego budżetu. Nowoczesne systemy koszy powstały zmyślą o osobach, które szukają praktycznych i pomysłowych rozwiązań do domu i mieszkania.

Pomysł na kuchnię z Elfą
Zanim zabierzemy się za projektowanie kuchni warto jest pomyśleć, jakie rzeczy będziemy w niej przechowywali i gdzie je schowamy. Systemy firmy Elfa to doskonałe rozwiązanie na praktyczną aranżację szaf i przestrzeni wokół kuchennych sprzętów. Pojemniki montowane są na specjalnych szynach, które umożliwiają rozmieszczenie koszy i półek w dowolnych odstępach. Dodatkowo w zależności od rzeczy, które będą w nich przechowywane, kosze dostępne są w dwóch rodzajach - wykonane z drobnej siatki (na rzeczy drobne) lub szerokiej siatki stalowej (na większe pojemniki i torebki). W połączeniu z półkami, stojakami i wieszakami Elfa, pozwolą nawet w niedużej kuchni, zaaranżować funkcjonalne schowki, które pomieszczą wszystkie naczynia i niezbędne drobiazgi.
Najłatwiej jest oczywiście zaaranżować przestrzeń, która nie jest jeszcze urządzona, ale nawet w gotowej kuchni często zostają wolne, niewidoczne zakamarki, w których możemy wygospodarować dodatkowe schowki wykorzystując systemy firmy Elfa. Pierwszym miejscem, w które powinniśmy zajrzeć, jest przestrzeń pod stołem lub blatem. Dodatkowe kosze można także ustawić na szafach lub we wnękach, a nawet powiesić na ścianie. Systemy Elfa doskonale komponują się z każdym wystrojem wnętrza, a pomoc doradców firmy, pozwoli optymalnie wykorzystać cenną przestrzeń w kuchni. Wszystkie elementy systemów Elfa są odporne na wodę i łatwe do wyczyszczenia, co jest praktyczne szczególnie w wielofunkcyjnych, rodzinnych kuchniach.