Pralka slim o standardowym załadunku

  • 1

Firma ARDO przygotowała specjalną ofertę dla osób posiadających niewielkie łazienki i kuchnie. Pralka w wersji slim o 5 – kilogramowym załadunku jest już dostępna na rynku.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Pralka slim o standardowym załadunku
Ekologiczna i funkcjonalna pralka FLSO 125 L marki ARDO o maksymalnej głębokości 39 cm idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Wyjątkową zaletą tego urządzenia jest zachowanie standardowej 5 – kilogramowej pojemności. Niewielkie rozmiary modelu, a zarazem pojemność standardowej pralki sprawiają, że teraz również osoby posiadające małe łazienki, nie będą zmuszone do wybierania mniejszych pralek kosztem tego właśnie parametru. Nowy model pralki ARDO został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o osobach posiadających małe łazienki lub kuchnie, które cenią sobie maximum komfortu, a zarazem chcą posiadać urządzenie o najwyższej klasie efektywności energetycznej A+.

Pralka posiada 19 programów podstawowych, które sprostają wymogom najbardziej wymagających użytkowników. Czytelny, jeden z największych występujących na rynku wyświetlaczy LCD umożliwia wielofunkcyjne, swobodne nieskomplikowane sterowanie urządzeniem. Elektroniczny wyświetlacz pokazuje między innymi kolejność czynności wykonywanych przez pralkę oraz czas jaki pozostał do końca cyklu prania.

Dodatkowymi atutami pralki FLSO 125 L są:
• program Woolmark, który umożliwia bezpieczne pranie wełnianych ubrań
• inteligentny system „EASY LOGIC”, który dobiera optymalne zużycie wody oraz prądu, odpowiednie do ilości pranej bielizny, a także kontroluje pracę bębna podczas całego cyklu prania, informując nas o niebezpieczeństwie w sytuacjach ekstremalnych
• system efektywnego wykorzystywania proszku. Zawartość proszku, który znajduje się w pojemniku zostaje poddany 100% eksploatacji w praniu
• efekt maksymalnie odwirowanych ubrań uzyskamy dzięki wirowaniu z prędkością 1200 obr./min
• klasa efektywności prania A

Pralka FLSO 125 L ładowana od frontu to urządzenie dla osób, które oczekują sprzętu wydajnego, łatwego w obsłudze i energooszczędnego. 

Sugerowana cena detaliczna Pralka FLSO 125 L – 1 199,00 PLN brutto