Nowy blender ręczny z końcówką mixxo quattro

  • 2

W sprzedaży są już blendery ręczne z poczwórnym ostrzem - marka Bosch oferuje 3 typy blenderów z nową końcówką mixxo quattro.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Nowy blender ręczny z końcówką mixxo quattro
Przygotowując zdrowe posiłki z udziałem warzyw i owoców często potrzebujemy fachowej pomocy - głównie po to, aby usprawnić sobie pracę. By zaoszczędzić czas na przygotowania a także odciążyć mięśnie warto skorzystać z pomocnika kuchennego jakim jest ręczny blender.

By przygotowywanie potraw było jeszcze szybsze dobrze jest zaopatrzyć się w blender z niestandardowym poczwórnym ostrzem. Taki typ oferuje marka Bosch wprowadzając blendery: Mixxo Quattro Baroque Design w eleganckiej wersji i kolorze burgundzkiej czerwieni, Mixxo Quattro Art Deco Design - wzorzyście zdobiony a la bąbelki szampana oraz Mixxo Quattro Typo Design - nowoczesny, w kolorze ciemnego brązu, dodatkowo zdobiony.

                                                                           
 
Dzięki poczwórnemu nożowi szatkowane warzywa oraz miksowane owoce można o wiele szybciej i łatwiej rozbić. Dzięki wysokiemu naczyniu z miarką w prosty sposób przygotujemy także każdy koktajl.

Blendery posiadają wygodny uchwyt, przez co utrzymanie go staje się prostsze. Osiągają prędkość 13000 obrotów na minutę przy mocy 750 W.
Wyposażone są w wyświetlacz prędkości i opcję turbo.

Co ważne dla każdej gospodyni domowej (nie ujmując niczego Panom) nowe blendery marki Bosch mają jeszcze jedną zaletę - prezentują się wyjątkowo okazale, przez co stają się ozdobą każdej kuchni. Śmiało więc można stawiać je na szafce zamiast chować głęboko do pudełka. Dzięki połyskowi i nowoczesnym zdobieniom nietrudno wybrać odpowiedni dla siebie kolor.

Urządzenie jest łatwe w użyciu, równie łatwo się je myje, końcówka miksująca jest odkręcana i bez obaw można umyć ją w zmywarce, podobnie jak pojemnik.

Cena to około 215 zł.