Lodówka Quadrio marki Hotpoint-Ariston

Choć chłodna, rozpala zmysły. Quadrio marki Hotpoint-Ariston to pierwsza czterodrzwiowa lodówka z oryginalnym, przyciągającym wzrok designem...

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Lodówka Quadrio marki Hotpoint-Ariston
Choć chłodna, rozpala zmysły. Quadrio marki Hotpoint-Ariston to pierwsza czterodrzwiowa lodówka z oryginalnym, przyciągającym wzrok designem. Quadrio to wyjątkowy styl i najwyższa jakość. To prawdziwa gwiazda każdej kuchni.

Aperitif w piątkowy wieczór to świetna okazja do zabłyśnięcia przed przyjaciółmi. Quadrio pomoże ci zaserwować gościom fantastyczne drinki w krótkim czasie. Wystarczy odpowiednio wcześnie się przygotować i włożyć do lodówki alkohole oraz napoje gazowane. Produkty umieszczamy w wyprofilowanej półce na butelki, dzięki czemu będą bezpieczne i odseparowane od żywności. System Advanced Frost Free, optymalizujący obieg powietrza w lodówce, zadba o warunki chłodzenia trunku i ochroni butelki przed szronem.

Masz ochotę na wieloskładnikową sałatkę ze świeżych warzyw? To takie proste! Lodówka Quadrio wyposażona jest w pojemniki na warzywa i owoce, które są aż o 20% większe od tradycyjnych, więc duży wybór świeżych warzyw i owoców masz zawsze pod ręką. Skonstruowane zostały tak, aby w wydzielonej dla nich przestrzeni nie dochodziło do wymiany zapachów oraz do styczności z innymi produktami, dzięki czemu warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość i wyjątkowy smak. Jeżeli w upalne popołudnie zdecydujemy się na lekkostrawny posiłek, wystarczy iż sięgniemy do pojemników lodówki po liście świeżej lodowej sałaty, pomidory i inne warzywa i wykreujemy z nich lekki posiłek, idealny na lato.

Masz ochotę na pyszny obiad we dwoje? W przejrzystej i zorganizowanej górnej szufladzie zamrażarki Quadrio, wśród wielu opakowań mrożonek, na pewno znajdziesz także szpinak oraz inne mrożonki, które pomogą ci szybko przygotować smaczny posiłek.

Miłośnicy mrożonek docenią pojemną zamrażarkę lodówki Quadrio. Podzielona na dwie niezależne szuflady, dzięki którym zmniejszony jest dopływ ciepłego powietrza z otoczenia, pomaga zaoszczędzić energię, dba także o jak najbezpieczniejsze przechowywanie zamrożonych produktów. Przyjęcie dla maluchów to nie problem, jeżeli pomyślimy o wszystkim wcześniej. Przestronna dolna szuflada zamrażarki Quadrio, pomieści wszystkie zapasy. Możemy włożyć do niej kilka opakowań frytek i zamrozić dużą porcję kupionych wcześniej udek z kurczaka. Nawet "niejadek" skusi się na taką ucztę, której uwiecznieniem będą pyszne czekoladowe lody.
Dodatkowe funkcje:
oszczędność energii do 50%
zaawansowany system Frost Free
aktywna kontrola wilgotności
20% więcej przestrzeni w oddzielnych pojemnikach na warzywa i owoce
w pełni wysuwane szuflady zamrażalnika
Ice Device

Parametry:
klasa energetyczna A
pojemność całkowita brutto (l): 410
pojemność chłodziarki (l): 300
pojemność zamrażarki (l): 110
Wymiary (W x S x G): 190,5 x 70 x 77,3 cm

Dostępne modele:
4 D B HA – 4000 zł
4 D X HA – 4000 zł
4 D SB HA – 4000 zł