Oscarowa impreza Grey Goose

Oscarowa noc to dla wszystkich gwiazd i ludzi show biznesu najważniejszy dzień w roku. Emocje jakie wzbudza statuetka udzielają się wszystkim.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Oscarowa impreza Grey Goose
Dlatego ostatni tydzień przed galą wręczenia nagród to okres hucznych zabaw. Na przedoscarowych imprezach bawi się całe Hollywood. Co roku organizatorem jednej z imprez jest wódka Grey Goose.

Najlepsi z najlepszych
Oscary to najważniejsze nagrody przemysłu filmowego. Zdobycie statuetki to coś więcej niż tylko nagroda, to też przepustka do grona najlepszych. Gwiazdy co roku czekają na tą wyjątkową noc, podczas której okazuje się kto jest najlepszym z najlepszych. Oscarowe przyjęcie poprzedzane jest wieloma innymi imprezami, podczas których znani aktorzy i ludzie świata filmu mogą spotkać się i porozmawiać w miłej atmosferze. Na przyjęciach tych nie może zabraknąć wódki Grey Goose, która od lat towarzyszy gwiazdom w najważniejszych momentach ich kariery.

Grey Goose ambasadorem sztuki filmowej
Marka Grey Goose od lat wspiera branżę filmową. Angażuje się w organizację wielu imprez, między innymi przy okazji wręczenia nagród. Wódka Grey Goose pojawiała się już na festiwalu filmowym w Cannes oraz podczas wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmoweji Telewizyjnej. Producenci alkoholu co roku organizują też przedoscarowe przyjęcia, na których gwiazdy mogą przygotować się do gali, zrelaksowaći skosztować wyjątkowego trunku. W dobrej atmosferze, smakując wyjątkowe koktajle na bazie wódki Grey Goose aktorzy, reżyserzy, producenci oraz scenarzyści bawią się do białego rana.

Gwieździsta noc
W tym roku oscarowe przyjęcie Grey Goose odbyło się w restauracji Cecconi's West Hollywood. Na gości czekały wyśmienite trunki oraz fantastyczna muzyka. Wszyscy mogli spróbować trzech wódek Grey Goose – Original, Le Ciotron oraz L’Orange oraz wyśmienitych drinków robionych na ich bazie. Wśród gości znalazło się wiele gwiazd. Jako pierwsza w Cecconi's West Hollywood pojawiła się Sharon Stone, a atmosfera spodobała jej się tak bardzo, że na przyjęciu pozostała do rana. Ogromne zainteresowani wzbudził Robert Pattison – gwiazda filmu „Zmierzch”. Nipowtarzalny smak koktajli na bazie wódki Grey Goose skusił nawet Dennisa Hoppera – aktor znany z filmu „Easy Rider” rzadko pojawia się na oficjalnych przyjęciach. Dla marki Grey Goose zrobił wyjątek. Natomiast uznawany za jednego z najlepszych kucharzy na świecie Gordon Ramsay na własnej skórze przekonał się, że serwowane dania i napoje były najlepszej jakości. Wszyscy goście bawili się fantastycznie a wódka Grey Goose pomogła im zrelaksować się przed oscarową galą. Ten wieczór gwiazdy będą jeszcze długo wspominać.

And the winner is...
Marka Grey Goose na pewno będzie świętować razem z zwycięzcami.