Lodówki dla firm

Lodówki elta mogą być stosowane zarówno jako ekspozytory sklepowe, a także jako niewielkie barki w pokojach hotelowych, klubach oraz lokalach gastronomicznych, a nawet w biurach.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Lodówki dla firm
Firma elta Polska już od kilku lat należy do największych dostawców lodówek termoelektrycznych. W swojej ofercie posiada szeroką gamę modeli turystycznych oraz campingowych, które wykorzystywane są przede wszystkim przez producentów FMCG, a także branżę HoReCa. W tym sezonie pozycja firmy umocniła się w wyniku poszerzenia grona odbiorców, do którego dołączyła marka Absolut. Złożone przez nią zamówienie obejmuje lodówki elta, które są wykorzystywane jako nietypowe ekspozytory prezentujące w atrakcyjny sposób towar w miejscach sprzedaży. Dodatkowo urządzenia brandowane są logotypem zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Innymi znaczącymi odbiorcami lodówek elta, z którymi regularna współpraca rozwijana jest już od kilku sezonów, są PKN Orlen, Red Bull, XL Energy Drink oraz Victoria Cymes – producent napojów owocowych i gazowanych. Firmy z branży spożywczej, podobnie jak marka Absolut, wykorzystują zamawiane urządzenia do sprzedaży swoich produktów w sklepach w całej Polsce. Natomiast koncern PKN Orlen, właściciel rozbudowanej sieci stacji benzynowych, wręcza lodówki elta jako nagrody w ramach programu lojalnościowego przygotowanego dla swoich klientów.

W stałej ofercie elta Polska znaleźć można modele wyposażone m.in. w transparentne drzwiczki (elta CB220 oraz elta CB2008) lub posiadające możliwość zasilania poprzez gniazdo zapalniczki samochodowej (elta CB203), dzięki czemu sprawdzają się one jako lodówki turystyczne. Firma posiada również modele o pojemności kilkudziesięciu litrów, które polecane są przedstawicielom branży HoReCa (elta CB3012 oraz elta CB3013). Ze względu na rosnące zainteresowanie odbiorców gama lodówek elta jest stale poszerzana. Nowością w ofercie jest np. elta CB230. Ponadto istnieje możliwość zamówienia wybranego wzoru na wyłączność, który zostaje zastrzeżony dla określonej marki lub firmy. Z takiego rozwiązania skorzystał Red Bull.

Firma elta Polska konsekwentnie umacnia swoją pozycję wśród dostawców lodówek termoelektrycznych na naszym rynku. Ostatnio pozyskanym partnerem jest znana na całym świecie marka Absolut.