WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Prezenty gwiazdkowe, które skradną serce bliskiej osoby!

Praktyczny czy z fantazją? Jeśli nie masz jeszcze prezentu gwiazdkowego dla bliskiej osoby, służymy pomocą. Zobacz, co wybraliśmy!

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Prezenty gwiazdkowe, które skradną serce bliskiej osoby!
fot. Adobe stock
Święta to czas, w którym nie tylko gospodynie domowe mają roboty po uszy. Elfy w fabryce Świętego Mikołaja w Laponii w pocie czoła pakują prezenty, które wkrótce ruszą w cały świat. Jeśli jednak sądzisz, że to nie Twoja sprawa, możesz się przeliczyć... więc jak co roku, przezornie, pomóż ekipie Św. Mikołaja i zadbaj o prezenty gwiazdkowe dla najbliższych. Jeśli nie wiesz co wybrać, przygotowaliśmy mały poradnik.

Ceny poszczególnych produktów i więcej inspiracji znajdziesz na stronie sklepu GodsToys.pl

Kulinarne gadżety na prezent


Fartuchy kuchenne, deski do krojenia, formy do pieczenia, fantazyjne zaparzacze, kubki, imbryczki, podkładki, organizery, książki kulinarne... naprawdę jest w czym wybierać! Warto kupić coś, czego obdarowana osoba jeszcze nie ma, coś kolorowego, niebanalnego, zabawnego. Jeden wyjątkowy gadżet może odmienić najbardziej klasyczną kuchnię!

Kupując naczynia, gadżety kuchenne czy przyprawniki zwykle wybieramy takie, które po prostu są praktyczne, rzadko decydujemy się na coś nietypowego. Często przyczyną jest także wyższa cena designerskich przedmiotów. To właśnie dlatego takie gadżety są idealne na prezent gwiazdkowy!

Imbryk Pani Pots          Kość na przyprawy
                              Imbryk Pani Pots                               Pojemnik na przyprawy Pulke

Prezenty na Gwiazdkę dla Dziecka


Młodsze dziecko z pewnością ucieszy się z kolejnej zabawki, jednak w przypadku tych popularnych i szeroko reklamowanych istnieje ryzyko, że prezent się powtórzy. Starsze dzieci kolekcjonują gadżety ze swoimi idolami lub zbierają takie, które łączy lubiany motyw.

Wśród dziewczynek (tych małych i tych trochę starszych) ostatnio na topie jest na przykład jednorożec. Zresztą upominek z motywem tego uroczego stworzenia ucieszy nie tylko małych. Na pewno znasz kogoś dorosłego, kto też za nimi przepada!

Talerz z nagrodą to duża, kolorowa taca z przegródkami, w których można umieścić poszczególne składniki. Świetny dla niejadków - na końcu jest miejsce na nagrodę w postaci ulubionego smakołyka!

Magiczny Kubek Jednorożca                      Talerz skarb piratów
Magiczny Kubek Jednorożec                                       Talerz Skarb Piratów

Świąteczne prezenty dla Kobiety i dla Mężczyzny


Idealnym prezentem dla kobiety są kosmetyki lub biżuteria, jednak tu łatwo nie trafić w gust. Tym, którzy poszukują praktycznych rozwiązań polecamy gadżet w postaci szminki, a tak naprawdę zakamuflowanego akumulatora. Powerbank Szminka ma eleganckie opakowanie, dobrze prezentuje się w każdej damskiej torebce.

Koneserowi mocniejszych trunków spodobają się kamienne kostki do whiskey. Ten zamiennik kostek lodu zapobiega rozcieńczaniu alkoholu wodą - wystarczy je wcześniej zamrozić. Granitowe kostki przydadzą się także do schładzania innych napojów.

Powerbank szminka         Kamienne kostki do whiskey
            Powerbank Szminka                                            Kamienne kostki do whiskey