Przyprawa do grzybów

  • 1

By zyskać bardziej warzywny smak dania grzybowego, a szczególnie zupy lub gulaszu, można grzyby doprawić przyprawą uniwersalną taką, jak Warzywko.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Przyprawa do grzybów
Dzięki starannie dobranej kompozycji suszonych polskich warzyw: marchwi, cebuli, liści selera, natki pietruszki, papryki i pomidorów oraz najlepszych przypraw i soli, Warzywko doskonale wzbogaca smak grzybowych dań. Uzyskany dzięki niemu naturalny, ale wyrazisty smak potrawy pozwala zadbać o podniebienia całej rodziny tworząc jednocześnie pełną aromatu i ciepła domową atmosferę.

Dostępność sprzedaży:
Warzywko dostępne jest w opakowaniach od 75g do 1kg. Można je kupić w sklepach detalicznych, a także super- i hipermarketach na terenie całego kraju. Ceny detaliczne przyprawy są następujące: Warzywko 75g - 1,14 zł, Warzywko 200g - 2,39 zł, Warzywko 500g - 5,29 zł, Warzywko 1 kg - 10,69 zł.

Informacje o firmie Podravka
Podravka jest najsłynniejszą firmą chorwacką, znaną przede wszystkim z produkcji spożywczej. Firma posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę produktów. Ma doświadczenie zarówno w produkcji przetworów mięsnych, dań gotowych, dodatków do potraw, jak i odżywek dla dzieci, słodyczy, herbat oraz napojów. W Polsce znana jest, jako największy specjalista w dziedzinie przypraw i dodatków do potraw, głównie dzięki Vegecie. Firma powstała jeszcze przed drugą wojną światową, a jej początki były skromne i niczym nie zapowiadały dzisiejszych osiągnięć. W 1934 roku bracia Mateusz i Marian Wolf założyli małą przetwórnię owoców, która później stała się podstawą Podravki. Po drugiej wojnie światowej fabryka została znacjonalizowana i otrzymała obecną nazwę. Marka Vegeta pojawiła się na rynku w 1959 roku i w krótkim czasie stała się wizytówką Podravki. W latach sześćdziesiątych Vegeta dotarła również za granicę. Podravka sprzedaje obecnie swoje produkty w 40 krajach świata i zatrudnia ok. 7400 pracowników. Koncern ma firmy w 17 krajach na całym świecie, a fabryki w 5 krajach – Chorwacji, Słowenii, Czechach, Słowacji i od 2000 roku także w Polsce.