Przyprawy w minikostkach

  • 4

Popularne przyprawy KNORR w minikostkach wzbogacają swoją recepturę i zmieniają opakowanie...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Przyprawy w minikostkach
Marka KNORR nieustannie dba o to, by jej produkty były coraz lepsze i smaczniejsze. Dlatego popularne przyprawy KNORR w mini kostkach wzbogacają swoją recepturę i zmieniają opakowanie. Bazylia, Pietruszka oraz Czosnek to warianty smakowe, które teraz mogą pochwalić się większą ilością ziół i warzyw. We wszystkich przyprawach zmniejszono zawartość soli, co dodatkowo podkreślono na ich opakowaniu.

Pachnąca pietruszka i bazylia oraz aromatyczny czosnek, to podstawa w przyprawianiu wielu dań, zarówno tych mięsnych jak i warzywnych.  Dlatego marka KNORR zwiększyła ilość tych przypraw w Mini Kostkach KNORR Pietruszka, Bazylia i Czosnek. Zmiany receptury nie ominęły pozostałych wariantów smakowych. Teraz wszystkie przyprawy mają mniej soli, dlatego osoby, które ograniczają jej spożycie mogą śmiało sięgać do nowych Mini Kostek KNORR.

Przyprawy w minikostkach - bogactwo smaków i zapachów


Pietruszka jest jednym z najstarszych znanych ziół na świecie. Jej zalety doceniano już w starożytności. Również w Polsce stosowana jest od wieków. Dziś też doceniamy jej walory. Doskonale nadaje się do sałatek, farszów, potraw z mięsa i sosów. Świetnie komponuje się z młodymi ziemniaczkami, ryżem, kaszą czy makaronem. Każda potrawa doprawiona pietruszką zyskuje przyjemny aromat.

Bazylia to zioło szczególnie popularne w kuchni południowej. Dodawana jest też do potraw z ryb, z makaronów, omletów, sosów do sałatek i popularnej dziś pizzy. Zioło to doskonale komponuje się z brokułami, kabaczkiem i cukinią. Jest nie do przecenienia w potrawach z pomidora.

Czosnek to warzywo, znane od wielu tysięcy lat. O jego zdrowotnych właściwościach pisali już Egipcjanie na ścianach jednej z piramid. Przez swój charakterystyczny smak i zapach ma tylu zwolenników, co wrogów. Jednak wiele osób ceni sobie jego walory zdrowotne i smakowe.

Przyprawy w minikostkach jeszcze smaczniejsze!


Mini Kostki KNORR Pietruszka i Bazylia zostały wzbogacone dodatkową ilością aromatycznych ziół. Podobnie więc jak świeża natka czy listki bazylii doskonale nadają się do wielu dań. Mini Kostka Czosnek teraz zawiera więcej tego aromatycznego warzywa, więc jeszcze lepiej podkreśli smak i aromat zwłaszcza dań mięsnych.
Mini Kostki KNORR wystarczy skruszyć w palcach i dodać pod koniec gotowania, by uzyskać optymalny smak i aromat potrawy. Wszystkie smaki Mini Kostek KNORR zawierają teraz mniej soli.

Przyprawy w minikostkach lepiej widoczne!


Mini Kostki KNORR zyskały nie tylko na smaku. Dla lepszej komunikacji na ich opakowaniu pojawiła się też informacja, że zawierają mniej soli. To ważny element dla tych, którzy ograniczają jej spożycie, ale cenią sobie Mini Kostki KNORR.

Cena sugerowana opakowania zawierajacego 10 mini kostek to 1,64 zł