Zatrzymaj smak lata z Cukrem Królewskim

Cukier Królewski postanowił przypomnieć, że wakacje to wymarzony czas na przygotowanie owocowych przetworów.

         
ocena: 2/5 głosów: 1
Zatrzymaj smak lata z Cukrem Królewskim

Niewątpliwym ich walorem jest naturalność, a zdrowie jest zawsze na topie! Cukier Królewski z pełną gracją wprowadza nas w świat letnich kulinarnych przygód.


To, co skłania nas do podjęcia wyzwania, jakim wydają się być domowe dżemy, konfitury czy marmolady, to ich niekwestionowana wartość odżywcza - stuprocentowa naturalność pod okiem każdej pani domu. Biały cukier pozbawiony jest konserwantów i idealnie nadaje się do przygotowania domowych przetworów. Wykorzystanie Cukru Królewskiego gwarantuje iście dworską jakość domowych przetworów, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Czy mamy jednak wystarczająco odwagi, by podjąć się takiego zadania? Ależ tak!

Pomoże nam w tym sympatyczny Stańczyk, spoglądający z opakowań Cukru Królewskiego.
To nieodzowny doradca w letnich kulinarnych przygodach z owocami. Poprzez zabawną historyjkę widniejącą wraz z przepisem na opakowaniach, zachęca do wspólnego przygotowywania przetworów, dyscyplinując słoiki oraz owoce do działania!

Bohaterkami letniej historyjki, czyni…truskawki! Te bowiem, dojrzałe w wakacyjnym słońcu, są gotowe by stać się jednym z głównych składników pysznych konfitur! Soczyste i czerwone, do pełni doskonałości potrzebują jedynie aby „posłodzić je po królewsku”.

Ponadto, przez cały letni czas Cukier Królewski zaprasza na promocję domowych przetworów. Wierni fani cukrowych historyjek może spodziewać się atrakcyjnej nagrody (kompletu unikalnych filiżanek). A to z pewnością nie koniec niespodzianek.