Rękawice gumowe - ochrona rąk

Podczas zmywania naczyń czy szorowania kuchni lub łazienki powinniśmy zapewnić dłoniom właściwą ochronę.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Rękawice gumowe - ochrona rąk
Właściwie wypielęgnowane, gładkie dłonie zawsze przyciągają uwagę. Na polskim rynku możemy odnaleźć całą gamę kosmetyków, które zadbają o regenerację naskórka i złagodzą podrażnienia. Jednak nawet najlepsze kremy i balsamy nie będą w pełni skuteczne, jeżeli każdego dnia będziemy narażać nasze dłonie na kontakt z silnie działającymi detergentami. Chcąc, aby skóra naszych rąk na długo pozostała piękna i gładka, powinniśmy chronić je nie tylko przed mrozem i wiatrem, ale przede wszystkim przed środkami chemicznymi. Poddawane ich działaniu szybko tracą odpowiednie nawilżenie, przez co skóra staja się bardziej sucha i mniej odporna na podrażnienia.

Każdy kontakt naszych dłoni z detergentami powoduje zaczerwienie skóry, podrażnienia, a nawet może doprowadzić do reakcji alergicznych. Codzienne zmywanie naczyń oraz czyszczenie kuchni za pomocą różnego rodzaju środków, podrażnia i wysusza delikatną skórę rąk. Również sezonowe prace w ogrodzie czy remontowe w domu powodują, że dłonie narażone są na spękania i otarcia. Najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli na skuteczną ochronę naszych rąk podczas wykonywania prac domowych i ogrodowych, jest stosowanie gumowych rękawic marki Paclan.

Rękawice gumowe Paclan przeznaczone są do ochrony wrażliwej skóry rąk przed działaniem szkodliwych środków chemicznych. Wykonane z grubszej, delikatnie rozciągliwej gumy, rękawice w żadnym stopniu nie ograniczają swobody wykonywania czynności, gwarantując jednocześnie całkowite zabezpieczenie przed działaniem detergentów. Wyprofilowany kształt rękawiczek sprawia, że idealnie dopasowują się do dłoni. Rękawiczki marki Paclan dostępne są w trzech rozmiarach S, M oraz L.

Rękawice gumowe: cena brutto: 2,29 zł
Dystrybutor: CeDo sp. z o.o., ul. Nowowiejska 32, 55-080 Kąty Wrocławskie

Więcej na temat produktów marki PACLAN na stronie internetowej www.paclan.pl