Linia Desire marki Gerpol - sztućce zwane pożądaniem

  • 1

Po fali mody na szybkie jedzenie doczekaliśmy się populanego trendu slow food. Świadomie zaczynamy patrzeć nie tylko na to co, ale i w jaki sposób jemy. Potrawy mają być zdrowe i podawane w estetycznej oprawie. Linia sztućców Desire marki Gerpol swoim blaskiem podniesie rangę każdego dania.

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Linia Desire marki Gerpol - sztućce zwane pożądaniem
Sztućce – sztuka użytkowa

Z myślą o wszystkich, którzy lubią otaczać się pięknem i cenią sobie poczucie estetyki nawet podczas codziennych czynności, powstała linia sztućców Desire marki Gerpol. Kolekcja ta stanowi eleganckie dopełnienie udanego posiłku, a także wyraz szacunku gospodarzy względem swoich gości. To sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 z dodatkiem chromu zapewniającego odporność na korozję, a także niklu, który podnosi wytrzymałość i chroni przed działaniem kwasów. Kolekcja Desire to nie tylko doskonały materiał i wysoka trwałość, to również wyjątkowy design będący wyrazem długoletniej tradycji i bogatego doświadczenia marki Gerpol.

Desire to eleganckie sztućce o klasycznej formie polerowane na wysoki połysk. Nieskazitelny blask uzyskuje się dzięki dodatkowi chromu. Dostępna jest również wersja wzbogacona zmatowionymi elementami, stanowiąca doskonałe uzupełnienie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych zastaw. Warto podkreślić, że satynowane dekoracje wykonane zostały metodą piaskowania, najlepszą z technik do uzyskania trwałego i estetycznego efektu. Potwierdzeniem jakości jest 20-letnia gwarancja udzielana przez producenta na wszystkie zestawy. Sztućce Gerpol to pewność, że wybrany produkt sprosta naszym oczekiwaniom i będzie służył przez wiele lat.

sztuce  sztućce gerpol

Zestawy, czyli kompletujemy sztućce

Podstawową rolą sztućców jest funkcja użytkowa, dlatego też marka Gerpol ogromną wagę przywiązuje nie tylko do ich wyglądu, ale i funkcjonalności. W kolekcji Desire dostępne są praktyczne zestawy o różnych kombinacjach ilościowych, które pozwolą bez problemu dostosować liczbę elementów do własnych potrzeb. W skład największego, 68-częściowego kompletu dla 12 osób wchodzą: nóż, widelec i łyżka obiadowa, łyżeczka do herbaty, łyżeczka do kawy, łyżeczka do cukru, widelczyk do ciasta i owoców, widelec do mięs, łopatka do ciasta, nóż do ciasta, widelec i łyżka do sałaty, łyżka do sosu oraz łyżka wazowa, czyli wszystkie elementy niezbędne do przygotowania wystawnego przyjęcia.

sztućce  gerpol

Jeżeli natomiast potrzebujemy wygodnego zestawu do codziennego użytku, wybrać można 24-częściowy zestaw dla 6 osób i rozbudować go dowolnie o dodatkowe akcesoria. W kolekcji Desire dostępne są również: łyżeczki do kawy (6 części), widelczyki do ciasta (6 części), zestaw do sałaty (2 części), zestaw do tortu (2 części).

Dopełnieniem całej kolekcji Desire jest eleganckie pudełko typu flok, w które pakowane są sztućce oraz w przypadku 68-elementowego zestawu gustowna, skórzana walizka lub kaseta z drewna lipowego. Do kasety dołączana jest para białych rękawiczek do polerowania i podawania sztućców na stół.

Sztućce z kolekcji Desire marki Gerpol dostępne są na stronie www.fnsgerpol.pl

Informacje prasowe