Ściereczka z cząsteczkami srebra

Ściereczka Practi Hygiene zawiera cząsteczki srebra, zamieniając kazde sprzątanie w prawdziwa przyjemność.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Ściereczka z cząsteczkami srebra
Domowe porządki często kojarzą się ze żmudną pracą, która nie zawsze przynosi pożądane efekty. Ściereczka Practi Hygiene to produkt, który każde sprzątanie zamieni w prawdziwą przyjemność. W jaki sposób ? Ponieważ posiada unikalne właściwości niwelujące przykry zapach, który, niestety, kojarzy się ze ściereczkami do sprzątania po kilku użyciach.

Dlaczego Practi Hygiene jest wyjątkowa? Sposób, w jaki działają zawarte w niej składniki wydaje się prosty, a co najważniejsze, został sprawdzony już setki lat temu. W ubiegłych stuleciach często używano srebra do dezynfekcji na przykład studni. Teraz molekuły metalu o antybakteryjnych właściwościach służą nowoczesnym paniom domu. Jak to działa? Kiedy ściereczka Practi Hygiene jest mokra, znajdujące się w jej włóknach jony srebra blokują powstawanie związków, które są pożywką dla bakterii. Co za tym idzie, drobnoustroje nie mnożą się, a ściereczka długo pozostaje czysta, pozbawiona przykrego zapachu i higieniczna w użyciu. Niezastąpiona okaże się szczególnie w kuchni, gdzie okazji do sprzątania jest wiele, a wszelkie nieprzyjemne zapachy nie są mile widziane.

Właściwości antybakteryjne Practi Hygiene to niebywała zaleta tego produktu, ale nie jedyna. Dzięki specjalnej strukturze tkaniny ściereczka bardzo dobrze czyści i pozwala pozbyć się brudu z miejsc nawet najbardziej uciążliwych podczas sprzątania. Jednak i Practi Hygiene wymaga systematycznego odświeżenia. Nie ma z tym najmniejszego problemu, ponieważ ściereczkę można prać w pralcew temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Ściereczka Practi Hygiene z cząsteczkami srebra
Wymiary: 35x38 cm
Ilość sztuk w opakowaniu: 1
Dostępna w sprzedaży na przełomie stycznia i lutego 2009.
Sugerowana cena: 3,70 PLN