Zmywarka do zabudowy

Niektórzy zmywanie naczyń traktują jako relaks, ale dla większości jest to uciążliwy obowiązek, szczególnie po całym dniu pracy... pomoże wtedy zmywarka do zabudowy

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Zmywarka do zabudowy
By więc w czasie wolnym nie tracić czasu i energii, doprowadzanie brudnej zastawy do stanu należytej czystości pozostawmy zmywarce DIN 5830 marki BEKO. Ten nowy model do zabudowy jest nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy - jego panel sterujący jest całkowicie niewidoczny z zewnątrz.

Umycie talerza czy kubka zajmuje kilka chwil. Jeżeli jednak mamy do umycia mocno zabrudzone naczynia po dużym, rodzinnym obiedzie, przyda się urządzenie, które wykona tę pracę za nas. W tej roli doskonale sprawdzi się zmywarka DIN 5830 marki BEKO, która z obudową o szerokości 60 cm w swym wnętrzu pomieści nawet 12 kompletów naczyń.

W zależności od stopnia ich zabrudzenia możemy wybrać jeden z ośmiu programów. Gdy w zmywarce znajduje się jeszcze niewiele naczyń, możemy zastosować zmywanie wstępne. Dzięki tej funkcji naczynia, które będą zmywane później, zostaną opłukane. Tryb ekspresowy trwa 30 minut i możemy go wykorzystać do zmywania lekko zabrudzonych naczyń szklanych. Są także programy do naczyń delikatnych oraz naczyń mocno zabrudzonych. Wybierając tryb automatyczny urządzenie samo rozpozna stopień zabrudzenia naczyń i dobierze odpowiedni program zmywania.

Nowy model BEKO jest w pełni zintegrowaną zmywarką do zabudowy. Oznacza to, że z zewnątrz wygląda jak mebel, bez żadnych przycisków czy pokręteł. Drzwi frontowe przystosowane są do wykończenia takim samym materiałem, jak reszta mebli kuchennych. Elektroniczny, podświetlany wyświetlacz LCD jest umieszczony na krawędzi drzwi i pozostaje całkowicie niewidoczny po ich zamknięciu. Wyświetlacz ten jest bardzo pomocny – informuje o wybranym przez nas programie zmywania, a także o konieczności uzupełnienia preparatu nabłyszczającego czy soli. Ukryty panel sterujący pozwala również wybrać opcję zmywania połowy wsadu lub ustawienie opóźnionego startu (od 1 do 24 h). Niski poziom hałasu zmywarki wynoszący 48 dB sprawia, że urządzenie doskonale nadaje się do zmywania w późnych godzinach wieczornych.

Zmywarka BEKO jest stylowa, funkcjonalna i oszczędna. Podczas jednego cyklu zużywa zaledwie
13 litrów wody, a zastosowany w niej system Water-stop dodatkowo chroni nasze mieszkanie przed zalaniem.

Podstawowe parametry zmywarki do zabudowy DIN 5830 BEKO:

Klasa energetyczna/zmywania/suszenia: AAA
Zużycie wody (l/cykl): 13
Zużycie energii (kWh/cykl): 1,05
Wyświetlacz LCD: Tak
Elektroniczne sterowanie: Tak
Czas do końca programu na wyświetlaczu: Nie
8 programów: Mycie wstępne, Mini 30’35°, Delikatny 40°, Eco 50°, Bio 55°, Codzienny 60°, Intensywny 70°, Auto 55°-65°
Ilość temperatur: 7 (35 - 70°)
Zabezpieczenie przed zalaniem: Tak (Water-stop)
Opóźnienie startu (h): Tak (1 – 24)
Połowa wsadu: Tak
Ilość poziomów spryskiwania: 3
Regulacja kosza górnego: Tak (system Acrobat umożliwia regulację nawet przy pełnym załadunku)
Poziom hałasu (dB): 48
Wymiary produktu WxSxG (cm): 82 x 60 x 54,8

Cena: 2199 zł