Energooszczędne kuchenki wolnostojące

Nowe modele energooszczędnych kuchenek wolnostojących Indesit z funkcja Pieczenia ciast.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Energooszczędne kuchenki wolnostojące
Filozofią marki Indesit jest oferowanie konsumentom funkcjonalnych i innowacyjnych produktów, które nie tylko pomagają w wykonywaniu codziennych obowiązków, ale pozwalają także zaoszczędzić czas i energię. Zgodnie z tymi założeniami Indesit wprowadził na rynek nową serię kuchenek wolnostojących o najwyższej klasie efektywności energetycznej A. Nowy sprzęt oferuje najlepsze parametry pieczenia przy najniższym zużyciu energii, troszcząc się tym samym o środowisko naturalne i kieszeń użytkownika

Indesit stawiając na funkcjonalność sprzętu, oferuje produkty zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Dzięki nowym kuchenkom Indesit gotowanie staje się łatwe i przyjemne. Piekarnik wyposażony został w 6 funkcji takich jak: Pieczenie Statyczne, Grill, Piekarnik z Wentylacją, Grill z Wentylacją, Górna Grzałka co bez problemu pozwala dobrać odpowiedni program do typu przyrządzanej potrawy. Wiadomo jednak, że pełnowartościowy posiłek nie obejdzie się bez deseru. Dlatego nowy piekarnik wyposażono w innowacyjną funkcję Pieczenia Ciast. Dzięki niej przygotowanie dowolnego rodzaju ciasta i innych potraw wymagających delikatnego pieczenia jest niezwykle proste. Termoobieg sprawia, że ciepło rozprowadzane jest równomiernie wewnątrz piekarnika, a kołowa grzałka dolna umożliwia wyrastanie ciasta w tempie odpowiednim do pożądanej kruchości. Do pieczenia ciast przyda się też brytfanna, która w nowych kuchenkach Indesit jest większa i pogłębiona aż do 5 cm.

Sprzęt marki Indesit to nie tylko komfort użytkowania ale przede wszystkim, bezpieczeństwo. Nowe energooszczędne kuchenki wolnostojące wyposażono w wysokiej jakości zabezpieczenie przeciwwypływowe. To dzięki niemu dopływ gazu zostaje automatycznie odcięty w razie przypadkowego zgaśnięcia płomienia. Bezpieczna i wygodna jest także elektryczna zapalarka, znajdująca się bezpośrednio w pokrętle, która niweluje konieczność korzystania z zapalniczek czy zapałek. Wydaje się to szczególnie istotne z perspektywy bezpieczeństwa najmłodszych domowników.

Nowe kuchenki wolnostojące marki Indesit pozwalają oszczędzać energię, chronić środowisko oraz gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Nowe modele energooszczędnych kuchenek wolnostojących Indesit z funkcja Pieczenia ciast:

K3G56.A (W)/U, w kolorze białym
K3G55.A (W)/U w kolorze białym
K3G55.A (X)/U w kolorze inox
K3G55.A (XW)/U w kolorze białym z płytą podpalnikową inox
K3G51.A (W) /U w kolorze białym
K3G51 A (X)/U w kolorze inox
K3G510.A (W), w kolorze białym

K3G5.A (W), w kolorze białym
K3M5.A (W), w kolorze białym

Nowe kuchenki gazowo-elektrycznych dostępne są w cenach od 1069 PLN do 1499 PLN.