Serce z pralinami od Goplany

Niezapomniany smak i szczęśliwe chwile zatrzymasz sięgając po Serce z pralinami Goplana.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Serce z pralinami od Goplany
Walentynki są znakomitą okazją do miłosnych wyznań. Oto kilka pomysłów na upominki na dzień Świętego Walentego.

Jednym ze sposobów na miłą atmosferę w Święto Zakochanych jest stosowanie afrodyzjaków. Substancje, od lat używane jako przyprawy miłosne, zawdzięczają swą nazwę bogini miłości - Afrodycie.

Czekolada jest najstarszym i podobno najskuteczniejszym z nich. Dlaczego? Głównie ze względu na obecność fenyloetyloaminy - związku, który produkuje mózg, gdy jesteśmy zakochani. Kiedy jemy czekoladę, w organizmie rośnie poziom endorfin i serotoniny. Te substancje wprawiają nas w dobry humor, a nawet mogą wyleczyć ze stanów depresyjnych. A dobre samopoczucie jest przecież niezbędne do nawiązania kontaktu i konieczne do utrzymania miłej atmosfery podczas świątecznego wieczoru zakochanych.

Goplana proponuje w tym roku na Walentynki wyjątkowe praliny, zamknięte w intensywnie czerwonym, kartonowym opakowaniu w kształcie serca. Serce z pralinami to prezent ekskluzywny. Czekoladki o niepowtarzalnym likierowo-truflowym smaku z pewnością osłodzą wspólne chwile. Połączenie wysokoprocentowego, gęstego i klarownego likieru ze słodką truflą idealnie wpasuje się w menu deseru po walentynkowej kolacji.

Producent: Jutrzenka Colian Sp. z o.o.