Serduszka - żelki na Walentynki

W roli walentynkowego upominku doskonale sprawdzą się przygotowane specjalnie na tą okazję żelko-pianki w kształcie serduszek - Haribo Süße Herzen.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Serduszka - żelki na Walentynki
W obchodzone 14 lutego Walentynki miłość i wszystkie jej atrybuty zajmują wyjątkowe miejsce. Tego dnia w szczególny sposób wyrażamy uczucia, obdarowując ukochane osoby drobnymi podarunkami. W roli walentynkowego upominku doskonale sprawdzą się przygotowane specjalnie na tą okazję żelko-pianki w kształcie serduszek - Haribo Süße Herzen.

Dzień Świętego Walentego - choć obchodzony w naszym kraju od zaledwie kilkunastu lat - zdążył na trwałe wpisać się do kalendarza najbardziej lubianych świąt. Jego popularności trudni się dziwić, jest bowiem okazją do dawania najbliższym dowodów miłości, o których pośród codziennych obowiązków zdarza nam się zapominać. Szukając upominku, który pomoże nam wyrazić to, co czujemy do ukochanej osoby, warto sięgnąć po Haribo Süße Herzen - wyśmienite żelko-pianki w kształcie serduszek.

Zamknięte w eleganckim, różowym opakowaniu Haribo Süße Herzen, łączą w sobie smak owocowego żelka o pięknej czerwonej barwie z delikatnością puszystej, białej pianki. Przysmakowi nadano kształt serduszek - odwiecznego symbolu miłości i gorącego uczucia. Prezent w postaci Haribo Süße Herzen to niezwykle wymowny, a zarazem smakowity akcent święta zakochanych. Dodane do bukietu kwiatów lub biżuterii sprawią radość każdej kobiecie. Wręczone mężczyźnie razem z biletami do kina lub płytą z muzyką ulubionego zespołu będą gwarancją słodko spędzonych chwil.

Dostępność produktu:
Haribo Süße Herzen, opakowanie 300 g w cenie około 8,50 zł brutto/szt.