Smaki Europy w warszawskiej galerii Arkadia

Z okazji swoich siódmych urodzin Arkadia zabierze nas w podróż po Europie! W programie między innymi degustacje przysmaków różnych narodów.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Smaki Europy w warszawskiej galerii Arkadia
Warszawskie centrum handlowe Arkadia świętuje już swoje 7 urodziny, w tym roku pod hasłem „W siedem dni dookoła Europy”. Od poniedziałku 10 października do niedzieli 16 wszyscy goście, którzy odwiedza Arkadię zostaną zabrani w podróż po starym kontynencie – każdego dnia czeka na nich inne państwo.

I tak, poczynając od poniedziałku będziemy mieli okazję odwiedzić kolejno Hiszpanię, Grecję, Wielką Brytanię, Czechy, Włochy, Francję i na koniec – Szwecję.

Prezentacja każdego kraju połączona będzie z degustacją potraw narodowych i nauką podstawowych zwrotów w danym języku.

Każdy z kolejnych dni poprowadzą gwiazdy związane z danym krajem znane z teleturnieju „Europa da się lubić”, między innymi Conrado Moreno i Paolo Cozza.

W programie także tematyczne gry miejskie – „Spacer po Paryżu” i „Spacer po Sztokholmie”, pokazy sztucznych ogni, koncert Patrycji Markowskiej, a także coś na co czeka wielu zakupoholików – Noc Zakupów w nocy z soboty na niedzielę. Rabaty sięgną aż 70 procent!