Smakowita jesień w Centrum Korona

Początek listopada we wrocławskim Centrum Korona upłynie pod znakiem dobrego smaku i aromatu. Od 6 do 9 listopada Korona zaprasza na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego swoją ofertę zaprezentują lokalni producenci z Polski oraz zagranicy.

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Smakowita jesień w Centrum Korona
fot. Informacja prasowa

Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i najbliższych powinien skorzystać z oferty wystawców Międzynarodowego Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Korona. Wśród oferowanych produktów znajdą się m.in. smaczne wędliny wytwarzane tradycyjnymi metodami według dawnych receptur, świeżo wypiekane chleby, rozmaite sery oraz aromatyczne przyprawy.

Na Międzynarodowym Jarmarku Produktów Regionalnych nie zabraknie także przysmaków z zagranicy. Wrocławianie będą mogli spróbować i zakupić oliwki pochodzące z Półwyspu Iberyjskiego, wielosmakowe włoskie pesta oraz różnego rodzaju suszone owoce z najodleglejszych zakątków świata.

„Najbliższe dni w Centrum Korona będą prawdziwym rajem dla miłośników dobrej kuchni. Przez cztery dni polscy i zagraniczni producenci będą prezentować i sprzedawać smakołyki. Wizyta na Jarmarku w Centrum Korona to doskonała okazja do skosztowania i kupienia produktów najwyższej jakości, pozbawionych konserwantów i chemii - mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Jarmark Produktów Regionalnych odbywać się będzie od czwartku do niedzieli w godzinach otwarcia pasażu handlowego.

Informacja prasowa