23-26 października Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

Już w dniach 23-26 października wrocławskie Centrum Korona zaprasza wszystkich miłośników dobrej i zdrowej kuchni na Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych. Zobaczcie, co będzie się działo. Zapraszamy!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
23-26 października Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych
fot. Informacja prasowa
Podczas Jarmarku będzie można spróbować i zakupić przysmaki lokalnej polskiej kuchni, jak również smakołyki z różnych zakątków świata.
Chrupiący chleb na zakwasie, aromatyczne miody oraz smaczne wędliny i sery, które dostępne będą na Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Korona, to idealne propozycje żywieniowe na chłodne jesienne dni dla wszystkich wielbicieli zdrowego odżywiania oraz slow food.

Wszystkie produkty przygotowywane są według starych tradycyjnych receptur i z pewnością przypomną niejednemu klientowi Korony pyszne smaki i zapachy z dzieciństwa. Oprócz przysmaków z polskich regionów, na smakoszy czekają także pyszne hiszpańskie oliwki pochodzące z najbardziej nasłonecznionych terenów Półwyspu Iberyjskiego, wielosmakowe włoskie pesta oraz liczne rodzaje suszonych owoców z najodleglejszych zakątków świata.

                                         
 
„Przed nami kolejny Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Korona, który pozwoli rozsmakować się w kuchni z całego świata. To doskonała okazja, aby skosztować i zakupić produkty, których nie znajdziemy w tradycyjnych sklepach spożywczych” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.
Jarmark Produktów Regionalnych odbywać się będzie od czwartku do niedzieli w godzinach otwarcia pasażu handlowego.

Informacja prasowa