Smakowite meble do kuchni

  • 1

Kuchnia to miejsce porannych spotkań z rodziną, wspólnych obiadów, chwil wytchnienia przy kawie, rozmów z przyjaciółmi.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Smakowite meble do kuchni
To serce domu, kuszące zapachami oraz przyjazną i ciepłą atmosferą. Kuchnia ARGENTO - meble z kolekcji Gawin odzwierciedla wszystkie aspekty współczesnego życia – od potrzeby komfortu i wygody, poprzez nietuzinkowe rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo, aż do prawdziwej przyjemności, płynącej z gotowania w urządzonej ze smakiem przestrzeni.

Spojrzenie na kuchnię mówi bardzo wiele o mieszkańcach domu – wystarczy jedno, by rozpoznać w nich zarówno zamiłowanie do nowoczesności, jaki i przywiązanie do tradycji. Zestaw mebli kuchennych ARGENTO, nowość w ofercie firmy Gawin, to propozycja wszechstronna – przypadnie do gustu wszystkim, którzy cenią sobie połączenie oszczędnej prostoty kształtów oraz wysmakowanych materiałów. Dzięki tym cechom ARGENTO stanowi doskonałą odpowiedź na aktualne potrzeby i oczekiwania w sferze nowoczesnego wystroju domowych wnętrz.

Głównym wyznacznikiem nowoczesności kuchni jest jej ergonomia. Tworzy ją wiele czynników – łatwość sięgania po niezbędne sprzęty, odpowiednio dużo miejsca na przygotowywanie posiłków i przechowywanie zapasów, możliwość swobodnego przemieszczania się między sprzętami. Ważna zaleta ergonomiczności to główna zaleta zestawu ARGENTO, który, poza swą użytkowością, oferuje nam również pełen elegancji wygląd, subtelnymi akcentami kreujący przestrzeń naszej kuchni. Propozycja ta świetnie nadaje się zarówno do aranżacji pomieszczenia o niewielkiej powierzchni, jak i do stworzenia kuchni otwartej, połączonej z salonem lub jadalnią. Funkcjonalność mebli kuchennych ARGENTO została spotęgowana przez zastosowanie w nich nowoczesnego i trwałego systemu szuflad typu Metabox. Ich stalowe boki oraz solidne dno to gwarancja prawidłowej pracy i długiej żywotności. Dodatkową zaletą systemu jest możliwość rozbudowania o wkłady na sztućce, garnki, podziałki na butelki oraz wiele innych elementów. Całości dopełniają utrzymane w srebrnej tonacji nowoczesne uchwyty typu reling oraz przeszklone fronty wiszących szafek – dodają meblom ARGENTO skromnego szyku i modernistycznego akcentu.

Kuchnia to miejsce, które poznajemy wszystkimi zmysłami. Doznania smakowe i zapachowe, zwyczajne na tej przestrzeni, za sprawą firmy Gawin uzupełniane są doznaniami estetycznymi. W kuchni ARGENTO umiejętnie połączono naturalność drewna z surowością metalu, co daje doskonały efekt różnorodności, złagodzony jednocześnie wrażeniem porządku i profesjonalizmu. Geometryczne kształty frontowych drzwiczek i szuflad nawiązują do modernistycznego funkcjonalizmu o nowym, awangardowym obliczu. Piękno mebli kuchennych ARGENTO podkreśla dekor makassar, o wyraźnym, ostro zarysowanym usłojeniu, nadającym im wyjątkowego charakteru.

By kuchnia nie była tylko miejscem pracy, ale przede wszystkim sercem domu, w którym przecinają się drogi wszystkich domowników, musi przyciągać czymś więcej, niż tylko wydobywającym się z niej aromatem. Piękna, prosta forma, mocne kontrasty materiałów i kolorów, a także uporządkowana, logiczna konstrukcja to elementy tworzące kuchnię ARGENTO. W niej aż chce się przebywać i celebrować każdy posiłek w rodzinnym gronie.

Meble kuchenne ARGENTO; producent: FM Gawin, cena: 2 890 zł.