Pojemniki na piknik i majówkę

  • 1

Wygodnym i praktycznym sposobem na podawanie i przechowywanie żywności na pikniku i majówce będzie specjalna piknikowa seria firmy PLAST TEAM.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Pojemniki na piknik i majówkę
Zbliża się wiosna. Jest to czas, kiedy możemy w końcu wybrać się na łono natury, nacieszyć słońcem, spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Nadchodząca wiosna to także znakomity moment, aby odciągnąć dzieci od telewizji i komputera i zaproponować im alternatywną formę wypoczynku w otoczeniu przyrody. Idealnym pomysłem będzie wyprawa na piknik, na który można przygotować rozmaite pyszności. Wygodnym i praktycznym sposobem na podawanie i przechowywanie żywności będzie specjalna piknikowa seria firmy PLAST TEAM.
Zestaw piknikowy firmy PLAST TEAM składa się z kolorowych naczyń, kubeczków i sztućców, zapakowanych w przezroczyste pudełko z kolorową pokrywką z rączką. Zestaw wyróżnia się niezwykle radosnymi, ciepłymi kolorami, które wywołują uśmiech na każdej twarzy. A w szczególności podobają się dzieciom. Naczynia są bardzo lekkie i nie tłuką się, co powoduje, że możemy ich używać właściwie wszędzie. Są dużo praktyczniejsze i bardziej estetyczne niż naczynia papierowe. Ponadto po zakończeniu sezonu letniego możemy je ponownie wykorzystać w kuchni.

W zestawie piknikowym, w wielobarwnej gamie kolorystycznej, znajdziemy:
- Pojemnik z wygodną rączką, idealny do przenoszenia żywności. Komplet kolorowych talerzy, miseczek, kubeczków i sztućców.
Cena: 26,00 zł
- Wielofunkcyjne pojemniki z pokrywami. Konstrukcja pokrywy i jej wytrzymałość umożliwia ustawianie pojemników jeden na drugim w różnych konfiguracjach kolorystycznych. Pojemniki można połączyć za pomocą wygodnego uchwytu, który umożliwia ich przenoszenie.
Cena: 14,50 zł

Produkty dostępne w sklepach: Selgros, Billa, Tesco, Polomarket, E.Leclerc.