Stefano Terazzino - Cin Cin Amor

Na półkach sklepowych pojawiła się debiutancka płyta Stefano Terazzino „Cin Cin Amor”, tancerza znanego z programu TVN „Taniec z gwiazdami.

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Stefano Terazzino - Cin Cin Amor
Sympatycy przystojnego Włocha Stefano Terazzino będą mogą obejrzeć promujący płytę teledysk do piosenki „Another Minute”, który powstał kilka dni temu w Domu Klubowym na podwrocławskim polu golfowym Toya Golf & Country Club.

W Domu Klubowym Toya powstały 3 sceny teledysku Stefano Terazzino Cin Cin Amor: monolog w fotelu, scena taneczna oraz „przy kominku z ukochaną”. Zapytany o grę w golfa Stefano odpowiedział:
– Nigdy nie grałem w golfa. Wydaje mi się, że to sport za spokojny dla mnie. Ale miejsce bardzo mi się podoba.
Zdaniem wydawcy i menadżera projektu, Jacka Jastrowicza (JJ Music Art) – restauracja Domu Klubowego Toya doskonale nadaje się na plan teledysku. – To wnętrze daje szeroki wachlarz możliwości, idealnie pasowało do koncepcji naszego klipu.

Domy klubowe przy polach golfowych stają się ciekawym miejscem nie tylko do spotkań biznesowych, ale również właśnie do realizacji programów telewizyjnych i teledysków. Niespełna miesiąc temu, również na polu golfowym (Rosa Private Golf Club) swój najnowszy teledysk realizował Robert Gonera z Formacją Nieżywych Schabuff. – Wygląda na to, że estetyka pól golfowych i infrastruktury klubowej stała się odkryciem scenograficznym tej jesieni – żartuje Ryszard Kozieras, dyrektor Toya G&CC. – Ale już zupełnie na poważnie: staramy się, by życie w Domu Klubowym Toya toczyło się także poza sezonem golfowym. I to się udaje. Przedsięwzięcia takie jak teledysk Stefano Terazzino na pewno nam pomagają. Magię miejsca podkreślają związane z nim wydarzenia. A w Domu Klubowym Toya dzieje się dużo – również poza sezonem.