Street Food Festiwal by Tomasz Jakubiak

Już w niedzielę 16 czerwca 2013 zapraszamy na wielki festiwal jedzenia ulicznego do Warszawy!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Street Food Festiwal by Tomasz Jakubiak

16 czerwca na warszawskim Wilanowie odbędzie się smaczna, intrygująca i w dobrej cenie impreza kulinarna „Street Food Festival by Tomasz Jakubiak”.

Street food, czyli w wolnym tłumaczeniu jedzenie uliczne, to nie tylko moda, przede wszystkim to nowe podejście do kuchni.
Ideą tego smacznego wydarzenia jest skupienie w jednym miejscu, w tym samym czasie kilkunastu restauracji, które będą serwować potrawy prosto z samochodów lub innego rodzaju stoisk.

Przygotowano też wiele dodatkowych atrakcji:

- warsztaty żywieniowe dla najmłodszych prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego ze „Szkoły na widelcu”. Z pewnością każdy niejadek po tych zajęciach z przyjemnością zasiądzie nie tylko do obiadu.
- pokazy kulinarne prowadzone przez Tomka Jakubiaka oraz wystawców, podczas których będzie można zgłębić tajniki różnych potraw
- warsztaty kuchni molekularnej czyli trochę smacznej fizyki
- pokazy i prelekcje nie tylko kulinarne

Nie zabraknie również konkursów, oczywiście kulinarnych! Tym razem goście festiwalu nie będą gotować ale próbować, a w zasadzie jeść i to na czas. Dla uczestników zagrają najlepsi DJ’e w kraju. Będzie się działo sporo, i to pod chmurką. A skoro forma piknikowa to nie może zabraknąć kącika dla najmłodszych. Pod fachową opieką animatorów każdy maluch spędzi czas na zabawie i edukacyjnych wybrykach.

Dobre jedzenie, świetna muzyka, smaczna atmosfera i piękna pogoda są z pewnością ciekawą propozycją do spędzenia niedzieli w gronie przyjaciół i najbliższych na warszawskim Wilanowie.Zapraszamy!