Szybkowary marki Fagor

  • 1

Szybkowary Fagor Future idealne nadają się do przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Szybkowary marki Fagor
Szybkowary Fagor Future idealne nadają się do przygotowywania zdrowych i smacznych posiłków - przygotowywane w nich produkty zachowują wszystkie swoje wartości odżywcze, a bardzo krótki czas gotowania oszczędza dodatkowo energię.
Zastosowana do produkcji szybkowarów Technologia Impact polega na sprasowaniu trzech warstw dna naczynia w jedną. Zapewnia to bardziej równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz, co wpływa na wytrzymałość i długowieczność użytkowania. Zastosowanie specjalnego dna Impact Plaksteel, umożliwia gotowanie na wszelkiego rodzaju płytach kuchennych, w tym także indukcyjnych. Bezpieczny zawór ciśnienia umożliwia jego regulację w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy. Dodatkowa funkcja dekompresuje i odprowadza pod ciśnieniem całą parę znajdującą się wewnątrz. Bezpieczeństwo obsługi zapewnia zawór bezpieczeństwa, który w przypadku nadciśnienia umożliwia odprowadzenie pary przez szczelinę przy górnym uchwycie, a także automatyczna blokada pokrywy.
Wielofunkcyjny koszyk do gotowania na parze może także służyć jako tarka o różnej wielkości oczkach oraz cedzak.

Jak mówi stare przysłowie: „Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść”. Gdy jednak obciążona wieloma obowiązkami potrzebujesz wsparcia w pracach domowych - skorzystaj z mechanicznych pomocników marki Fagor: są szybkie, precyzyjne i nie zajmują dużo miejsca.