Telewizor LCD do restauracji i kuchni

Mistral LTV 19CB06 to niezwykle funkcjonalny 19” telewizor LCD z wbudowanym odtwarzaczem CD i DVD w designie digitalnego art deco.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Telewizor LCD do restauracji i kuchni
Styl art deco narodził się na początku XX wieku i sama nazwa wskazuje na jego charakter. „Sztukę dekoracji” (od francuskiego „art” – „sztuka” i „décoratif” – „dekoracyjny”) z założenia cechuje klasyczne zgeometryzowanie i syntetyczne ujęcie formy, które mają na celu stworzenie czegoś na równi funkcjonalnego, co pięknego i wyrazistego. W myśl łączenia idei nowoczesnej praktyczności z eleganckim, szlachetnym designem i doborem kolorów specjaliści firmy Mistral Polska zaprojektowali 19-calowy ciekłokrystaliczny telewizor LTV 19CB06, którego wygląd i mnogość zastosowań nikomu nie pozwolą pozostać obojętnym.

W restauracji i w klubie - telewizor LCD


Dzięki prostej, klasycznej linii obudowa panelu LCD przywodzi na myśl ramę obrazu. Czerń, która absolutnie zdominowała kolorystykę urządzenia, sprawia, że Mistral LTV 19CB06 doskonale dopasowuje się do charakteru niemal każdego wnętrza.

W kafejkach, w restauracjach czy pubach funkcję telewizora nie raz, z ogromnym powodzeniem, może zastąpić wbudowany odtwarzacz DVD. Mistral LTV 19CB06, poza płytami DVD, odtwarza również formaty MPEG4, SVCD, VCD, KODAK PICTURE CD. Dzięki temu jest on niezastąpiony podczas projekcji wcześniej przygotowanych prezentacji video czy podczas pokazów slajdów i fotografii. Telewizor marki Mistral może zawisnąć w holu recepcji, w korytarzu hotelowym lub w sali restauracyjnej.

Właściciele gastronomii, klubów i innych pomieszczeń rozrywkowych nierzadko udostępniają lokale organizatorom szkoleń, imprez integracyjnych, turniejów (np. bilardowych, snooker’a), albo rzeszom kibiców sportowych, głodnych zwycięstwa swojej ukochanej drużyny. Właśnie na takie okazje, by sprostać wymaganiom organizatorów i fanów, powstał telewizor LCD z odtwarzaczem CD i DVD marki Mistral. Dodatkowo czytelne menu w języku polskim sprawia, że obsługa tego urządzenia jest wyjątkowo bezproblemowa i szybka.

Na ścianie w kuchni


Mistral LTV 19CB06 doskonale komponuje się na reprezentatywnej ścianie kuchni. Ten niezwykle cienki model telewizora marki Mistral posiada specjalne, nagwintowane otwory, które umożliwiają jego montaż na powierzchniach płaskich. Dobrym rozwiązaniem jest również zainstalowanie tego sprzętu w nowocześnie i gustownie urządzonej kuchni, której połyskliwa czerń LTV 19CB06 może dodać więcej blasku i wprowadzić powiew nowoczesnej elegancji.

Cena:
949,00 brutto

Producent:
Mistral Polska s.j.