Papier do wypieków

  • 5

Papier do pieczenia sprawi, że ciasto nie będzie przywierało do blachy ani przypalało się, a po wyjęciu z piekarnika nie straci świeżości.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Papier do wypieków
Papier do wypieków marki Stella pack pomoże każdej gospodyni zachwycić gości jesiennymi przysmakami.

Papier do wypieków Stella pack 8 metrów w kolorze białym pomoże przygotować ciasta bez konieczności natłuszczania foremek czy blach. Jest on bowiem dwustronnie powlekany silikonem, co zapobiega przywieraniu spodniej warstwy ciasta do papieru oraz kruszeniu się wypieków przy wyjmowaniu ich z formy. Dodatkowo ciasta nie nasiąkają tłuszczem, dzięki czemu są mniej kaloryczne i zdrowsze. Dzięki wyściełaniu papierem formy, ciasto nie brudzi brytfanek, a przykrywając potrawy od góry, zabezpiecza wypieki przed nadmiernym zarumienieniem i wysychaniem. Poza ciastami papier do pieczenia marki Stella pack świetnie sprawdzi się także w przygotowaniu pizzy, pasztetów i frytek itp. Jest wytrzymały na wysokie temperatury - do 220 stopni Celsjusza i, co ważne, nie parzy. Może być używany wielokrotnie. W porównaniu ze standardowymi papierami brązowymi dostępnymi na rynku jest on o wiele bardziej przyjazny dla zdrowia i środowiska, gdyż jest bielony naturalnie tlenem, bez użycia środków chemicznych, jak ma to miejsce w przypadku papieru brązowego.

Papier biały kosztuje ok. 6 zł za rolkę zapakowaną w praktyczny boks. Można go kupić w dobrych sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.sklep.stella.com.pl.