Urodziny Parku Handlowego Auchan Bielany

Znajdujący się przy ul. Francuskiej na Bielanach Wrocławskich Park Handlowy Auchan Bielany obchodzi w listopadzie piąte urodziny.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Urodziny Parku Handlowego Auchan Bielany
Minęło już 5 lat odkąd Park Handlowy Auchan Bielany po raz pierwszy otworzył swoje podwoje. Z tej okazji, w dniach od 3 do 21 listopada, organizowany jest specjalny konkurs urodzinowy, w którym nagrodą główną jest wycieczka zagraniczna dla dwóch osób. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wielkiego finału, który odbędzie się w niedzielę, 30 listopada. Finałową fetę poprowadzi Elizabeth Duda. Tego dnia dla Klientów Galerii Parku Handlowego Auchan Bielany przewidziano wiele zabaw i atrakcji, włącznie z wielkim, urodzinowych tortem.

Uzupełnieniem tych działań jest stoisko informacyjne znajdujące się na terenie Galerii, przy którym Klienci mogą zdobyć więcej informacji na temat prowadzonego konkursu, jak również zarejestrować swoje kupony. Informacje na drzwiach oraz plakatach reklamowych zachęcają do uczestnictwa w konkursie.

Zasady konkursu
W konkursie urodzinowym może wziąć udział każdy, kto od 3 do 21 listopada dokona zakupu w przynajmniej pięciu sklepach Parku Handlowego Auchan Bielany za minimum 50 złotych w każdym z nich. Każdy kolejny zakup przybliża do nagrody głównej, czyli dwuosobowej wycieczki do egzotycznego kraju Egiptu, Tunezji lub Turcji. Nagrodę otrzyma ten, kto dokona zakupów za najwyższą kwotę w największej liczbie sklepów galerii.