Vegeta Ziołowa na grilla

Vegeta Ziołowa to to przyprawa używana m. in. w okresie grillowego szaleństwa.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Vegeta Ziołowa na grilla
Sezon grillowy 2009 rozpoczął się wraz z pierwszymi ciepłymi dniami wiosny. Od teraz już przez całe lato weekendowe wieczory kojarzyć się nam będą z zapachem grillowanych potraw i zabawą na świeżym powietrzu. Na ruszt położyć można niemal wszystko – od kiełbasek poprzez warzywa aż po owoce – jednak tajemnicą ich smaku pozostają przyprawy. My polecamy  Vegetę Ziołową. 

Vegeta Ziołowa to przyprawa dla miłośników śródziemnomorskiego klimatu, słodkiego leniuchowania w promieniach gorącego słońca i kulinarnych biesiad. Ziołowy aromat nadają jej: rozmaryn, majeranek, oregano, bazylia i kolendra. Smak wzbogacają także: suszone pomidory, liść laurowy oraz mieszanka suszonych warzyw. Składniki te tworzą przyprawę, którą możemy dodać do sałatek, sosów, grillowanych warzyw – bakłażanów, cukinii czy ziemniaków – lub owoców np. szaszłyków z ananasa, banana i jabłek.

Vegeta Ziołowa dostępna jest w 150-gramowych torebkach ze strunowym zamknięciem w cenie 3,19 zł. Przyprawy nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, laktozy ani glutenu.