Voucher prezentowy GOOD FOR U Restaurants!

W katalogu nagród Gotujmy z Nagrodami pojawiły się rewelacyjne vouchery prezentowe, które można wymienić na karty GOOD FOR U Restaurants. Dzięki takiej karcie jedzenie na mieście stanie się dla Ciebie bardziej dostępne! Jakie zniżki możesz zyskać? Przeczytaj!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Voucher prezentowy GOOD FOR U Restaurants!
fot. Fotolia
Pyszna karta rabatowa GOOD FOR U Restaurants to wyjątkowy prezent, który możesz sprawić sobie już dziś! Dzięki niej rozkochasz się w jedzeniu na mieście. Przez 12 miesięcy - bez żadnych ograniczeń - będziesz mógł korzystać ze zniżek w znanych i lubianych warszawskich restauracjach.

Przepyszne kuchnie świata i zróżnicowane menu czekają właśnie na Ciebie! A wszystko to w klimatycznych warszawskich lokalach.

Z kartą GOOD FOR U Restaurants możesz zyskać do 50% rabatu na jedzenie, 30% na cały rachunek lub 2 dania w cenie jednego, a także inne atrakcyjne zniżki - w zależności od wybranej restauracji.

Jest to świetny pomysł na odskocznię od codziennego gotowania oraz na odkrycie nowych smaków. Kartę tę wykorzystasz zarówno podczas rodzinnego obiadu, jak i podczas romantycznej kolacji we dwoje. Skorzystaj!

Karta Good For U Restaurant

Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Regulamin dostępny na: www.GoodForU.pl/regulaminy.
 
Od nas otrzymujesz voucher, który należy wymienić
na kartę GOOD FOR U Restaurants przed 01.08.2017 r.


Jak to zrobić? Jest to bardzo proste!

1. Wchodzisz na www.GoodForU.pl/restauracje
2. Klikasz "Aktywuj prezent"
3. Wpisujesz numer vouchera i dalej postępujesz zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na stronie!

Vouchery są dostępne w katalogu nagród Gotujmy z Nagrodami >>>

Już dziś rozkochaj się w jedzeniu na mieście!