Wedel i KarmeLove zaskoczenie

Wedel zaskakuje nową karmelową propozycją. Dla najbardziej wyrafinowanych smakoszy przygotował obłędnie pyszną, obfitującą w słodki karmel linię produktów KarmeLove. Karmelowa czekolada w 3 odsłonach i karmelowe ptasie mleczko czekają!

         
ocena: 4/5 głosów: 6
Wedel i KarmeLove zaskoczenie
fot. Informacje prasowe
Każdy z nas lubi być zaskakiwany, zwłaszcza w przyjemny sposób. Zaskakiwać siebie i innych oraz wprowadzać w beztroski nastrój można na wiele sposobów. Dla jednych będzie to wizyta dawno niewidzianego znajomego, dla innych słodki prezent od bliskiej osoby. Wedel wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez słodkiego zaskoczenia i przedstawia pierwszą w Polsce tabliczkę karmelową.

czekolada karmelowa czekolada karmelowa z orzeszkami solonymi

KarmeLove stworzone zostały specjalnie z myślą o wielbicielach słodkości i poszukiwaczach nowych doznań oraz niekończącej się przyjemności. Sekret KarmeLove tkwi w najwyżej jakości czekoladzie oraz w intensywnym smaku karmelu, który został zamknięty w tabliczce – kruchej i intensywnej – tworząc wyjątkowo pyszną kompozycję, idealną jako codzienna porcja przyjemności i słodkiego zaskoczenia.

czekolada karmelowa z wafelkamikarmelowe ptasie mleczko

Tabliczki KarmeLove dostępne są w trzech wersjach (90g): karmelowa pełna, karmelowa z solonymi orzeszkami oraz karmelowa z wafelkami. Wedel pomyślał także o wielbicielach pianek Ptasie Mleczko® i specjalnie dla nich stworzył Ptasie Mleczko® KarmeLove, które łączy smak niebiańsko lekkiego, śmietankowego nadzienia i nowej czekolady. Wszystkie pozycje poza tabliczką karmelową pełną, to oferta limitowana.

Informacje prasowe