Whisky na Copa Brasil

Warsaw Polo Club na drugim turnieju Copa Brazil 2008 graczom towarzyszyła dwunastoletnia whisky Dewar’s.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Whisky na Copa Brasil
Turniej Copa Brasil 2008 rozgrywany był na dwóch profesjonalnych, współpracujących ze sobą ośrodkach polo w Polsce - Polo Club Żurawno i Warsaw Polo Club. Mecze polo połączone były z imprezami plenerowymi, podczas których goście mieli okazję skosztować dwunastoletniej whisky Dewar’s.

Drugi turniej Copa Brazil

Drugie turniejowe spotkanie w ramach Copa Brazil 2008 odbyło się 13 września w Jaroszowej Woli w Warsaw Polo Club. Gospodarzami byli właściciele klubu - Paulina i Tomasz Tokarczyk. Zaproszeni goście podziwiali niezwykle widowiskową grę światowej klasy zawodników z Polski oraz Ameryki Południowej - Brazylii i Argentyny.
Po zaciętej walce zwycięstwo odniosła drużyna reprezentacji polskiej. W trakcie turnieju trwał piknik, połączony z degustacją 12 – letniej whisky Dewar’s z portfolio Bacardi-Martini Polska. Turniej Copa Brazil 2008 był trzecim w tym roku, na którym obecna whisky Dewar’s.

Dewar’s Special Reserve Scotch Whisky Aged 12 Years – to mieszanka najlepszych rodzajów whisky dojrzewających przez co najmniej 12 lat, charakteryzująca się dymnym aromatem
i specyficznym, rozpoznawalnym przez znawców smakiem. Do składowania alkoholu używa się drewnianych, starannie przygotowanych beczek, w których wcześniej przechowywane było sherry lub burbon. Dzięki temu alkohol dojrzewa, a przy tym nabiera wykwintności oraz lekkiej słodyczy.