Wino musujące Cin&Cin Platinum

  • 1

W grudniu marka CIN&CIN wprowadza na rynek limitowaną serię wina musującego CIN&CIN Platinum Bianco.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Wino musujące Cin&Cin Platinum
To niezwykła harmonia wyjątkowego smaku i namiętności. Platynowy blask, który pobudza zmysły i podsyca pożądanie – w ten wyjątkowy wieczór we dwoje. Podnosząc kieliszek do ust, poczujesz emocje, które trudno wyrazić słowami. Sztuka uwodzenia kobiety przez mężczyznę i mężczyzny przez kobietę to tajemnica, którą każdy musi w sobie odkryć. Istnieje wiele magicznych zaklęć, które szeptane ukochanej osobie trafiają prosto w jej serce… I jest też CIN&CIN Platinum Bianco, który w ten wyjątkowy wieczór we dwoje wystarczy za tysiąc słów.
CIN&CIN Platinum Bianco – tak jak jego włoskie korzenie – jest zmysłowy, namiętny i pełen musującej energii. Włosi to czuli kochankowie, eksperci w sztuce uwodzenia. CIN&CIN to włoska nuta namiętności, która sprawi, że Wasze spotkanie będzie wyjątkowe i niezapomniane. Możesz poczuć prawdziwe emocje, możesz wyzwolić w sobie magię CIN&CIN Platinum Bianco.
CIN&CIN Platinum Bianco - subtelne połączenie elegancji i uwodzicielskiego smaku. Czarujący i wyrafinowany aromat zamknięty w szykownej butelce. Dla niepowtarzalnego uczucia, na ten specjalny wieczór. Niech Cię uwiedzie!

CIN&CIN na ten wyjątkowy czas sylwestrowy, oprócz limitowanej edycji CIN&CIN Platinium Bianco, proponuje miłośnikom tradycyjnych win musujących: zmysłową czerń CIN&CIN Spumnate Binaco DEMI SEC (białe półwytrawne) oraz namiętną biel CIN&CIN Spumante SEMI DOLCE (białe półsłodkie). Wyjątkowe wina musujące dla niezwykłych kobiet, którym nie oprze się żaden mężczyzna!