Wysmakowane baterie kuchenne

  • 1

Wrażenie, jakie robi na nas pomieszczenie, do którego wchodzimy zależy w głównej mierze od efektownych szczegółów przyciągających naszą uwagę.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Wysmakowane baterie kuchenne
Do takich wysmakowanych wnętrzarskich akcentów niewątpliwie należeć będą baterie z nowej kolekcji Oras Cubista, które mogą uatrakcyjniać naszą kuchnię.

Kolekcja Oras Cubista swoim wzornictwem i nazwą nawiązuje do nurtu malarskiego stworzonego przez Pabla Picassa i Georges Braque’a. Projektantka Kirsi Svärd z ED Design, wzorując się na głównych założeniach kubizmu zaprojektowała dla firmy Oras linię armatury, która dzięki prostym i eleganckim kształtom nada styl każdemu wnętrzu...

Geometryczne inspiracje baterii kuchennych

Oras Cubista to między innymi propozycja baterii do wykorzystania w kuchni. Odważny łuk baterii (nr 2838F) zaprojektowanej przez Kirsi Svärd tworzy ciekawy efekt wizualny. Dzięki takiej konstrukcji bateria jest dużo wyższa niż przeciętne – co daje większy komfort użytkowania (pozwala na łatwe mycie nawet największych garnków ). Bateria kuchenna występuje również w wersji z automatycznym przyłączem do zmywarki (nr 2839F), zapewniającym bezpieczeństwo i komfort. Oprócz tego baterie kuchenne zawierają elastyczne przewody łączące SofPex, ułatwiające ich instalację.